--------------------------------
---------------------------
--------------------------------------------------


REFLEXE


Naše životní motto: Pokud chceš něco od Osudu, Osud chce něco od tebe.
Smyslem přežití je čůrat za někoho jiného.


Červenec 2016

Tywin Lannister

26. července 2016 v 3:05


Nick: Elle ♦ ♦Rod: Lannister ♦ ♦Postavení: Lord Casterlyovy skály ♦ ♦Status: Živý ♦ ♦Faceclaim: Charles Dance/Hayden Christensen ♦


Ramsay Snow

26. července 2016 v 2:47


Nick: Tess ♦ ♦Rod: Bolton ♦ ♦Postavení: Bastard ♦ ♦Status: Živý ♦ ♦Faceclaim: Iwan Rheon ♦


Nejvyšší septa

23. července 2016 v 15:24


Nick: ??? ♦ ♦Rod: --- ♦ ♦Postavení: Nejvyšší septa ♦ ♦Status: Živá ♦ ♦Faceclaim: Hannah Waddingham ♦


Radka Řeka

22. července 2016 v 19:56


♦Nick: Dyrett ♦ ♦Rod: Tully ♦ ♦Postavení: Bastard ♦ ♦Status: Živá ♦ ♦Faceclaim: --- ♦

Shireen Baratheon

22. července 2016 v 13:50


♦Nick: Tess ♦ ♦ Rod:Baratheon ♦ ♦ Postavení: lady ♦ ♦ Status: Živá ♦ ♦ Faceclaim: Kerry Ingram ♦

Pravidla

19. července 2016 v 17:201. Nebudete míti jiných adminů než-li nás.

2. Nezneužiješ jména adminova nadarmo.

3. Pomni, abys dne hracího střežil.

4. Cti hráče i spoluhráče své, abys dlouho živ byl a nikdo z nich tě nekydl kyjem po papule.

5. Nezabiješ jinou postavu bez svolení.

6. Budeš smilnit, co nejvíce, aby admini neměli jediné kurvy v celém rpg.

7. Budeš hodně krást a co nejvíc lhát, aby ses někam dostal.

8. Vydáš proti bližnímu svému křivého svěděctví.

9. Nepožádáš manželky bližního svého, nýbrž jí ukradneš bez jeho vědomí.

10. Nepožádáš statku bližního svého, nýbrž jej zapálíš a vše živé i s majitelem obětuješ Pánu světla.


Pak už jen menší zbytečnosti kolem.


Postav si můžete vzít kolik chcete, pokud je zvládnete uhrát. Přesto je třeba, abyste za všechny současné postavy měli odehranou vždy alespoň jednu celou hru.

Občas se vám do hry může vkrást takový nepatrný zlý osud, který vám zavaří asi stejně jako kdyby to byl samotný George Richard Raymond Martin!

Přítomnost se píše do místností, podle toho, kde se nacházíte. Historické události jsou tu od toho, aby se tam odehrávali důležité historické mezníky jako např. Tanec draků, Robertova Rebelie, Dlouhá noc apod. Vedlejší příběhy jsou od toho, kdybyste si chtěli zahrát nějaký příběh v minulosti, který není historickou událostí, ale pouze událostí vaší postavy.

Pokud se ve hře zaseknete a druhá strana vám neodpovídá, pak můžete požádat admina o ukončení hry.

Občas se vyskytnou různé "akce", kterých se můžete zůčastnit nebo se o nich vaše postavy mohou doslechnout.

Jako vaši milovaní admini si vyhrazujeme právo převzít vaše postavy do vlastních spár, pokud ukončíte hru a pošlete postavu k ledu. Vaši postavu můžeme zabít ve hře nebo ji dát do předvolených postav pro jiné hlupáčky, kteří zkouší přežít v této řezničině známé pod pojmem "Hra o Trůny".

Až do odvolání je zakázáno si sepisovat registraci na lady/lorda z rodu Targaryenů, Starků nebo Lannisterů. Myšleno tím dítě Neda Starka nebo Cersei a Roberta. Kromě toho, dalšího znovuzrozeného Targaryena přijmeme jen po případné konzultaci.

Ve hře nebo questu je hráčům navzájem povoleno mrzačit si postavy, o svolení druhou stranu žádat nemusí.
!V questu je navíc možné, že vaše postava bude dle vašich rozhodnutí zabita Osudem nebo jinou postavou.!

Nestěžujte si! Nikdy! Jsme zmrdusové!

!Zásady pro registrování cannon postav!

Hráči, ktorý sa uchádzajú o cannon postavy, budú musieť vypracovať podrobnú a kvalitnú regu, aby admini videli, či sa tej postave skutočne venoval a pozná jeho históriu a povahu. Po schválení registračky si každý hráč uchádzajúci o cannon postavu bude musieť zahrať jednu skúšobnú hru, ktorú bude viesť Osud, poprípade sa môžu k hre pridať aj ostatný hráči, aby admini videli, či hráč cannon postavy skutočne dokáže hrať za svoju postavu, adekvátne reagovať nie len na situácie ale aj iné postavy podľa jeho charakteru.

Hráči, ktorý nie sú schopný adekvátne hrať za cannon postavy dostanú pol ročné ultimátum. Ak preukážu, že sú skutočne schopný, svoje cannon postavy si môžu nechať. V opačnom prípade bude postava odobratá od hráča a sprístupnená ostatným záujemcom, ktorý by si za danú postavu radi zahrali.

Nuž, toť vše. Řiďte se těmito pravidly a vyváznete maximálně se zlomeným vazem :3

Theodor Lamericer

19. července 2016 v 16:13


Nick: Robijas ♦ ♦Rod: Lamericer/Svobodný lid ♦ ♦Postavení: Verbíř Noční hlídky ♦ ♦Status: Živý ♦ ♦Faceclaim: David Wenham♦


Registrace postav

19. července 2016 v 15:51


"Pod každým prstem měl čepel, hroty pokroucených mečů vyčnívajících jako tesáky z opěrek trůnu. Dokonce i po třech staletích byly některé ostré tak, že dokázaly říznout. Železný trůn byl pro neopatrného plný pastí. V písních se pravilo, že bylo třeba tisíce mečů, aby ho vyrobili, rozžhavených doběla ve výhni plamenů dštících ze chřtánu Baleriona Černého děsu. Kovali jej padesát devět dní. Konec jejich snažení korunovalo toto pokroucené černé monstrum vyrobené z jako břitva ostrých hran, hrotů a pásů kovu; trůn, který mohl zabít člověka, a také zabil, pokud lze věřit příběhům."


Nick: Přezdívka či jméno, které napíšeme k vaší postavě, aby každý věděl komu patří. V chatu se také přihlásíte pod touto přezdívkou, abychom věděli, s kým máme tu čest a že nejste žádný infiltrátor, který si čirou náhodou nějak zjistil heslo.

Jméno: Nebojte se upustit uzdu fantazii. Originální postavy jen uvítáme. Taktéž řádně promyslete původ jména, pokud je vaše postava dothrackého původu, mělo by její jméno tomu tomu odpovídat.

Přezdívka: Sem patří, jak zkrácená verze vašeho jména, ale hlavně jakýsi pseudonym, pokud vaše postava nějaký používá.

Rod: K jakému rodu vaše postava náleží? Pokud je vaše postava levoboček je třeba rod také zmínit. Uvědomte si ale, že bastard nemá příjmení, ale přiřazují se jim rodová přízviska (např. Snow, River, Sand). Opět si přečtěte reálie, abyste se zbytečně neshodili. Je tu i možnost, že vaše postava bude pocházet ze zemí, které leží za mořem. Logicky tedy nebude patřit k žádnému rodu. Zde je možnost vybrat "Essos."'

Essos: Dothraki/Svobodný lid (Divocí)/Essos

Náboženství: Před tím než tuhle kolonku vyplníte přečtěte si v reáliích O náboženství Západozemí. A i tady platí to, co u rodů. Starkové od pradávna věří ve Staré Bohy a pokud vaše postava změnila vyznání, je třeba to zdůvodnit.

Věk: Jak je starý váš charakter? Uvědomte si, že dvacetiletý mladík nemůže mít osmnáctileté caparty.

Stav: Ženatý/Vdaná/Vdovec/Jiné

Postavení: Do jaké kasty se vaše postava řadí? Uvědomte si, že k žoldákovi nebo otrokovi se nebude přistupovat stejně jako k lordovi či lady. Pokud je vaše postava bastard, je důležité to zmínit právě tady.

Společenství: Opět je nutné přečíst si potřebné informace v reáliích.


Vzhled: Jak váš charakter vypadá? Má různobarevné oči? Prošedivělé vlasy nebo je překvapivě malý? Nebojte se rozepsat, čím líp postavu popíšete, tím lépe si ji ostatní budou moci představit.

Povaha: Je snad cholerik nebo spíš flegmatik? Tato část poměrně dost souvisí s postavením vašecho individua. Žoldák pravděpodobně nebude čestný, najdou se však výjimky. A k bastardovi nikdo nebude přistupovat v rukavičkách. Takže... kapiš to? (min. 500 slov)

Historie: Čím vším si prošel? Tady se nebojte rozepsat, zmiňte příbuzenské vztahy a pokud možno i zážitky z mládí a dětství, dost možná bude pak právě na historii záviset osud vaší postavy.

Rodina: Nenutíme vás rozhodně rozepisovat tři generace, avšak neberte tuhle část na lehkou váhu. Rodina je něco, co vás dovede podržet a... no, samy uvidíte.

Podoba: Zde je prostor pro autoportrét vašeho charakteru. Dopište sem i aktéra, který postavu představuje.

Zajímavosti: Sem patří drobnosti, které jste nezmínili výše. Pokud má vaše postava nějaký talent nebo má z něčeho panickou hrůzu, rozhodně to zde zmiňte, ať nejsou zbytečné zmatky ve hře.

Loajalita: Komu vaše postava věří? Je tu někdo, kdo by mohl být budoucí potencionální spojenec? Nečekejte a vypište to, ať jde o rod nebo osobu jako takovou. Pokud by se nikdo nenašel a vaše postava věří jen sama sobě, i tak to napište. Nezapomeňte, že je tohle velmi důležité pro vaše přežití ve hře.

Body moci: Zde jde o rozdělení bodů moci vaší postavy. Ve hře se vaše postava může nachomýtnout někam, kde bude muset bojovat a právě toto rozdělení může rozhodnout o tom, zda-li z boje vyjde jako vítěz.
Postavy, jež budou starší třiceti let, si rozdělí 30 bodů do pěti kategorií. Je možné mít u některých zkušeností nulu. Je to zcela na vás a především na tom, jak jste svou postavu popsali v profilu.
Postavy, jež jsou mladší 30 let, si rozdělí 15 bodů do pěti kategorií.
Počet bodů není nijak nespravedlivý. Zde je nutné pochopit, že starší postavy budou mít rozhodně více zkušeností. Joffrey Baratheon přeci nebyl lepší vůdce, než Tywin Lannister.

Intrikářství:
Válečnictví:
Diplomacie:
Charisma:
Vůdčí aspekty:

Zásady pro registrování canon postav

Hráči, ktorý sa uchádzajú o canon postavy, budú musieť vypracovať podrobnú a kvalitnú regu, aby admini videli, či sa tej postave skutočne venoval a pozná jeho históriu a povahu. Po schválení registračky si každý hráč uchádzajúci o canon postavu bude musieť zahrať jednu skúšobnú hru, ktorú bude viesť Osud, poprípade sa môžu k hre pridať aj ostatný hráči, aby admini videli, či hráč canon postavy skutočne dokáže hrať za svoju postavu, adekvátne reagovať nie len na situácie ale aj iné postavy podľa jeho charakteru.


Hráči, ktorý nie sú schopný adekvátne hrať za canon postavy dostanú pol ročné ultimátum. Ak preukážu, že sú skutočne schopný, svoje canon postavy si môžu nechať. V opačnom prípade bude postava odobratá od hráča a sprístupnená ostatným záujemcom, ktorý by si za danú postavu radi zahrali.


Registraci pošlete na herní mail - gameofthronesrpgnew@seznam.cz

Přejeme hodně zdaru ve hře a pamatujte: Noc je temná a plná hrůz!

Stannis Baratheon

17. července 2016 v 14:06


Nick: Elle ♦ ♦Rod: Baratheon ♦ ♦Postavení: Lord Dračího kamene ♦ ♦Status: Živý ♦ ♦Faceclaim: Stephen Dillane/Frank Dillane♦


Ramona Bolton

17. července 2016 v 13:46


Nick: Dyrett ♦ ♦Rod: Bolton ♦ ♦Postavení: Lady ♦ ♦Status: Živá ♦ ♦Faceclaim: Monica Bellucci ♦