--------------------------------
---------------------------
--------------------------------------------------


REFLEXE


Naše životní motto: Pokud chceš něco od Osudu, Osud chce něco od tebe.
Smyslem přežití je čůrat za někoho jiného.


Bratrstvo bez praporců

6. července 2016 v 15:46


Bratrstvo bez praporců je skupina psanců vedená lordem Bericem Dondarrionem, po jehož boku stojí ožralý uctívač Pána Světla, Thoros z Myru. Bratrstvo je složeno jak z lordů a rytířů, tak i z obyčejných vesničanů, kteří je následovali pro jejich šlechetné činy ve stylu Robina Hooda - bohatým brát na chudý srát ... teda, chudým dávat.
Původně byl lord Beric Dondarrion vyslán spolu se svými muži na vykonání královské spravedlnosti, kterou jim nařídil tehdejší lord pobočník Eddard Stark. Měli ji vykonat na vzteklém psovi lorda Tywina Lannistera, seru Gregoru Clegaenovi. Jenže v té době byl již lord Eddard obviněn z vraždy krále. Lord Beric spolu se svými věrnými padl do pasti a spousta z nich byla zabita spolu s jejich lordem. Díky Rudému knězi se Beric vrátil mezi živé a sjednotil zbytek svých lidí, aby i nadále bojovali za Roberta a pomáhali lidem v říši.

"Přesně to jsme. Duchové. Čekající na tebe v temnotě. Nemůžeš nás vidět, ale my vidíme tebe. Nezáleží na tom, jaký plášť nosíš - Lannister, Stark, Baratheon. Pokud budeš vykořisťovat slabé, bratrstvo bez praporců si tě najde."

Známí členové:

Lord Beric Dondarrion
Thoros z Myru
Edrik Dayne
Anguy Lukostřelec
Tom ze Sedmipotočí neboli Tom Sedmistruna
Harwin
Citroš
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama