--------------------------------
---------------------------
--------------------------------------------------


REFLEXE


Naše životní motto: Pokud chceš něco od Osudu, Osud chce něco od tebe.
Smyslem přežití je čůrat za někoho jiného.


Cedric Baratheon

16. července 2016 v 16:50


Nick: Fear ♦ ♦Rod: Baratheon/Lannister ♦ ♦Postavení: Lord ♦ ♦Status: Živý ♦ ♦Faceclaim: Toby Regbo ♦
Jméno: Cedric Baratheon

Přezdívka: ---

Náboženství: Víra v Sedm

Společenství: ---

Věk: 14 let

Stav: Svobodný

Vzhled:

"Na něj se nedívej ty bláhová, stejně o tebe nemá zájem"

Cedric je pohledný mladý muž který je snem mnoha dívek, jak urozených tak i těch prostých.
Jeho postava není nijak výrazná a už vůbec ne postava válečníka,dobyvatele jako byl jeho otec Robert, průměrná výška, žádné velké svaly a dokonce ani žádné válečné zranění které by se mohlo oslovovat.
Jediná vada na jeho kráse byla jizva nad levým obočím, který mu způsobil jeho nejstarší bratr při hře dřevěným mečem. A však jizva nebyla jeho typickým znakem která by se vybavila při vyslovení jeho jména, jeho typické znaky jsou po uši dlouhé blonďaté vlasy, smaragdově zelené oči a skoro vždy zamyšlený obličej, i když tyhle znaky zdědil po své matce po svém otci Robertu není nic co by mohl na svém vzhledu zdědit.

Povaha:

Co by se dalo čekat od člověka který je pouhý stín svého bratra a přesto vše je si vědom všech svých privilegii které mu dává to že je členem královské rodiny a že pochází z rodů Baratheonů i Lannisterů.
Popravdě snad ani nic dobrého, očekávala by se závist, dravost, zlomyslnost ale opak je pravdou, své rodině je zcela loajální i když ví že nikdy nebude mít takové úspěchy, možnosti jako má Joffrey kterému jen tiše závidí.
I přesto že pochází z urozených kruhů chová se k lidem kteří mají prostý původ vždy s úctou a jistým respektem. Cedric se zdá skoro jako dokonalost sama jak vzhledově tak povahově.
Jako každý i on má své špatné vlastnosti mezi které patří pomstychtivost, netrpělivost, tvrdohlavost.

Historie:

"Zlaté budou jejich koruny, zlaté budou jejich rubáše."

Jeho osud mu byl vyložený ještě dlouho předtím než se vůbec narodil, je mu předpovězeno že zemře mladý.Před tímto osudem se jej snaží matka která jako jediná zná osud jeho i sourozenci ochránit mlčením.
Co se více jeho minulosti týče není potřeba ani o ní mluvil, skoro každý ví kdo je a skoro každý ví kam jej zařadit, dokonce někdy má i pocit že jej cizí lidi znají lépe než on sám.
Nebylo mu předurčeno aby byl král, proto nebyl ani nijak vychováván pro kralování ovšem i od ně se ale očekávají výsledky a že bude dělat rodině čest a slávu jako člen Malé rady, zastánce významnějšího úřadu a možná i jako králův pobočník kvůli udržení důležitých a strategických pozic v rodinném kruhu.
Proto se musel už dětství pilně učit číst,psát,počítat,strategie,diplomacie a spousty dalších odvětví stejně tak se musel věnovat výcviku se zbraní kde je spíše průměrný než že by vynikal se zbraní v ruce jako jeho otec Robert.

Rodina:

Cedric pochází z královské rodiny která je vytvořena ze dvou rodů tedy Lannisterů a Baratheonů, hlavně díky větvi Lannisterů má tolik příbuzných že si sotva pamatuje jak kdo vypadá než jak se kdo jmenuje.
I přesto že je svým bratrem Joffreym celkem opovrhován, ze zbytkem jeho rodiny nemá problém vycházet.

Zajímavosti:

Nikdy neměl opravdové přátelé a ani nepoznal zatím dívku kterou by miloval.
Výborný stratég i když své strategické uvažování zatím mohl předvést pouze v šlachách.
Asi jako jeden z mála lidí nebere Joffreyho vyhrůžky vážně jelikož doufá že ani on nechce aby bylo jeho rodině ubližováno.

Loajalita

Rod Lannisterů
Tywin Lannister

Body moci


Intrikářství - 0 b.

Válečnictví - 5 b.

Diplomacie - 4 b.

Vůdčí aspekty - 4 b.

Charisma - 4 b.


2 libovolné body za vyhrané ankety.

Vazby

Tywin Lannister

"Ale měl by sis uvědomit, že je tvá rodina prorostlá plevelem. Jakmile někdo z nich začne škodit zahradě je nutné ho vytrhnout. Bez ohledu na to, jaké emotivní vazby k tomu plevelu máš. Doufám, že jsi mě pochopil. Teď si běž odpočinout."

Děda mladého prince který má na něj větší vliv i na jeho výchovu než jeho matka Cersei. Výchovu Tywina Lannistera poznal mladý princ právě na Casterlyově skále kde byl jeho chráněncem a vedli zde spolu důležitá témata ohledně rodu při kterých mu častokrát Cedric přislíbil že udělá vše aby pomohl rodu k velikosti a že i on je připraven k obětem. Na Skále jej učil diplomacii, povolal sera Edricka Dayne, synovce Arthura Dayne, Meče Jitra který jej učil jak pořádně zacházet s mečem i lukem. Na Casterlyově skále měl ale také své povinnosti kdy musel několik dní na místo Sera Gregora hlídat ve sklepení Eliu Martell. Mezi největší prozatímní životní úspěchy kdy se může na něco pyšnit je právě to že mu Tywin svěřil na několik dní velení nad Casterlyovou skálou i v tak mladém věku.

Ramona Bolton

"Pokud dovolíte má Lady, rád bych se s Vámi sešel v Králově Přístavišti a promluvil si s Vámi o věcích které křídlům havrana nesvěřím. Myslím si že věc kterou Vám chci sdělit bude prospěšná pro Nás oba, dovolím si říct že bych Vám mohl nabídnout to o čem tiše sníte."

Poslal ji havrana na hrad Hrůzov aby jej navštívila v Králově přístavišti v jisté záležitosti kterou odmítl svěřit křídlům havrana.

Shireen Baratheon

"Myslím, že bys byl naopak dobrý král. Kritický vůči sobě, ale zároveň jistý svými rozhodnutími. Neprahneš po válce a rozhodně bys byl lidmi milovaný. Vždycky je lepší být milovaný a respektovaný, než obávaný. Možná bys měl pokusit přimět Joffryho, aby se víc staral o svůj lid. Aby byli prostí poddaní šťastní a nic jim nechybělo. Potom se nebudou bouřit, ale podpoří krále."

S počátku měli velice chladný a formální vztah který se velice rychle změnil v neformální rodinný vztah kdy si jeden druhého začali vážit. V Králově přístavišti spolu několik hodin debatovali o všem možném a tímto se spolu velice spřátelili. Cedric ji slíbil že se přimluví u matky za lepší zacházení, ubytování i jednání pro Shireen, mimo jiné ji slíbil že ji věnuje svojí oblíbenou knihu. Když Shireen a Cedric utíkali před deštěm do Rudé bašty, Shireen uklouzla a poranila se .. i přesto že naléhala že není třeba aby byla ošetřená, Cedric ji odnesl k mistru aby se o ní postaral. Bohužel lord Stannis neměl pro toto pochopení a přísahal že jestli se k ní ještě přiblíží tak jej zabije. Přesto všechno svůj slib splnil a nechal ji poslat slíbenou knihu .. a však od tohoto incidentu už neměl možnost se sní sekat. Cedric má Shireen moc rád a doufá že jí brzy uvidí.

Stannis Baratheon

"Jdi si hrát se svými vojáčky a k mé dceři už se nepřibližuj."

Strýc, který Cedrica nesnáší, ale Cedric jej respektuje a vzhlíží k němu, vzhlíží k němu především pro svojí čestnost a také strategické uvažování. Cedric by byl rád kdyby přišel na to proč jej nesnáší, ačkoliv mu nikdy nic neudělal .. Častokrát si všímal jak jej s dálky nebo zpoza rodu Stannis sleduje a stejně jako jeho sourozence a však nikdy nechápal proč to dělal. Poslední střetnutí se strýcem Stannisem nebylo radostné, jelikož mu slíbil že jej zabije jestli se pokusí k jeho dceři ještě přiblížit.

Robert Baratheon

"Mám zavolat Ohaře, aby jim usekl ruce? Protože do lidí jako jsme my se nevráží?! Co jsem to vychoval za naprostého hňupa! Myslíš si, že budu brát vážně nějakou děckou potyčku? Je to chyba tvé matky, že nevíš, jak to ve světě chodí, ale uvědom si jednu věc!" zamává mu prstem před obličejem. "Nikdo ti věčně utírat zadek nebude! Jseš chlap nebo nějaká baba, aby za tebe věci vyřizovali jiní? Useknout ruku! Zavolej Ohaře! Pokud se chceš tak moc podobat Joffreyemu, jdi rovnou vykuchat toho Tommenova kocoura!"

"To je fuk, jak se jmenuješ! Dokud nevyhraješ v turnaji nebo se nevrhneš do války, kde každého vykosíš, stejně si tě nikdo pamatovat nebude! Takže ti pro mě za mě budu klidně říkat jen Vítr, protože přivaneš stejně rychle jako odvaneš!"

"Vážně? Vypadá to, že by ten posraný kolový dům tvé posrané matky projel skrz ty posraný domy až k téhle posrané řece, kde jsem vyrazil posraný život z toho posraného Targaryena?!"

"To dítě narozdíl od tebe má aspoň nějaké vychování!" pokývne hlavou k děvčeti, když se tomu neřádovi omluví. "A seber si ten kabát nebo potáhneš celou cestu úplně nahý! To bude to, co Ohařovi přikážu!"

"Jsem to nejhorší, co ho kdy mohlo potkat? Takhle ty mluvíš s otcem ty nevděčné malé hovno!" znovu se rozkřičí, když to dítě ne a ne být zticha. "Podle tebe je zřejmě v pořádku pálit lidi zaživa a unášet snoubenky jiných lordů, které se ti vrátí znásilněné v pěti šesti kusech?! Tak to je možná dobře, že králem bude Joffrey a ne ty, ty novodobá podobizno Šíleného krále!"

Nikdy se svým otcem moc dobře nevycházel, především proto že Robert byl opilec který si sotva pamatoval jak se jeho děti jmenují ale především také proto že častokrát mluvil ošklivě směrem k Tywinu jehož Cedric obdivuje. Nejvýraznější incident který spolu měli, se odehrál na Severu kdy si s otcem řekli několik nepěkných slov a dostal od něj i facku po tom co se pohádali kvůli chování a jednání neurozené dívky na Severu. A však ještě než Robert zemřel stačil se Cedric s otcem usmířit, poprvé s otcem ochutnal víno a mluvili i o dívkách, smáli se a byli šťastní .. dokonce Robert jej pozval na lov na "den otce a syna" který se ale neuskutečnil jelikož byl otec zavražděn.
I když smrt otce zabolí, Cedric nijak významně netruchlil pro otcovu smrt, jelikož několik hezkých chvilek v několika hodinách nemůže vymazat to zlé za celý život.

Eddard Stark

"Měl by sis dávat pozor na jazyk, můj princi. To, co řekneš budeš brát zpět jen těžko."

"Možná bys měl čas od času naslouchat mistrům, řekli by ti kolik lidí zemřelo jen kvůli rozkazu Šíleného krále. Nevidím nic víc než kluka, který sebou nechává manipulovat a šíří dál názory lorda Tywina."

"Tvůj mistr, děd nebo snad matka tě nenaučili, jak se má jednat s poddanými, nebudu ti teď vysvětlovat zásady, které bys měl už dávno znát." Odmlčí se a přistoupí k Cedrikovi, teď je vidět výškový rozdíl mezi nimi, co byl Cedrik oproti němu? Jen malý kluk, štěně, které kouše a vrčí, když ho zahnali do kouta. "Jedno si, ale zapomatuj, přísahám u starých i nových bohů, pokud ještě jednou urazíš kterékoli z mých dětí, postavíš se mi jako muž, kterým dosud nejsi."

S Lordem Starkem se poznal poprvé na Severu když jej Robert navštívil aby jej jmenoval svým pobočníkem. O jeho čestnosti však slyšel již dlouho před tím než jej poznal. Na Zimohradě neměl moc možnosti s ním promluvit a však k otevřené výměně názorů došlo právě na Severu kde stejně jako Robert se zastávali neurozené zrzavé dívky jménem Radka.
Po tom co Cedrica potrestal za jeho prostořekost pohlavkem silným tak že druhou ránu dostal od stromu a jeho tvář začala hrát všemi barvami duhy a začalo se schylovat k dalšímu pohlavku tak se jej Lord Stark zastal. A však Cedric neprojevil žádný vděk nebo pokoru a protože uražená ješitnost bolí víc než facka .. ignoroval jeho moudrá slova které se mu snažil předat. Cedric si především zapamatoval to co mu řekl "To co řekneš, můžeš jen velmi obtížně vzít zpět." Cedric ve skrytu své duše litoval toho že se zrovna před Lordem ze Zimohradu ukázal právě v takovém světle ale tomu nezabránilo v Králově přístavišti všechno říct své matce a sdělit jí i to jak mu Lord Stark vyhrožoval že jej ztrestá na hrdle jestli ještě jednou promluví neuctivě o jeho dětech.

Radka

"Si ten najčudnejší falošný princ, akého som kedy stretla."

Dívka neurozeného původu, zrzavými vlasy a jazykem ostrým jako břitva .. takto nějak by mohl Cedric charakterizovat dívku.
Když se Cedric vracel s otcovou družinou i novým Lordem pobočníkem do Králova přístaviště, rozhodl se že vyrazí na svém koni napřed. Všechno mohlo být fajn kdyby jej zrzavá dívka která byla nahá nesrazila z koně na zem pomocí bláta. I přesto co se stalo se Cedric chtěl zachovat jako pravý muž a podal ji svůj kabát ačkoliv jemu samotnému byla zima a pustil se s dívkou do konverzace která i když nebyla příjemná mohla proběhnout v pořádku tedy do doby než přišli bratři dívky a napadli mladého prince.
Cedric se jednomu postavil pomocí svých pěstí kdy mu oplatil ránu kterou mu uštědřil nejstarší z bratrů. Celá situace vyústila v neuvěřitelný zvrat když se do situace připojil sám král Robert a strážce Severu Lord Stark. Dívky líčila svou pravdu, Cedric zase svou a nebál se použít i hrubá slova ... dívka dostala od krále měšec plného zlata a Cedric z celé situace odešel jako spráskaný pes. Od té doby nemůže Severu přijít na jméno a začal Sever titulovat jako prokletý.

Amelia Lannister

"Cedric."

Jedna z jeho sestřenic nebo co je to vlastně v příbuzenském vztahu. Cedric má tolik příbuzných že si sotva pamatuje jak se kdo jmenuje, jak kdo vypadá. Po krátkém shledání v trůním sále si na ní nedokázal udělat žádný prozatímní názor a s největší pravděpodobnosti už i zapomněl její tvář.

Sansa Stark

"Kéž by jste se mohl vidět z mého pohledu, můj Lorde. Zřejmě na Vás máme s králem Joffreyim jiný názor. Přála bych si, aby jste viděl člověka, kterého před sebou teď vidím já."

Dívka, kterou původně ignoroval a neměl sní nějak v plánu výrazně se pouštět do diskuze. A však tato situace se změnila po krátké debatě v trůním sále kde byla i Amelie. Sansa na něj udělal obrovský dojem především svým vystupováním a krásou, snažil se sní být co nejvíce mohl, její oporou a dobrý kamarádem. Přísahal ji věrnost jakožto budoucí královně že při ní bude stát, podporovat ji a bránit její čest.
I když jejich schůzky nejednou překračovali základy etikety a různých protokolů, tak na rozdíl od rozhovoru s Shireen byl rozhovor s Lady Sansou spíše na formální úrovni. Má ji rád jako by to byla jeho sestra.

Oberyn Martell

"Lannister. Lord Tywin z tebe musí mít zrovna takovou radost jako ze svého Trpaslíka."

"Jak by mohl, Deště Kastameru jsou nádherná skladba, chceš slyšet dornskou verzi?"

"Cedricu Baratheone, dám ti přátelskou radu, než něco takového vypustíš z pusy, přečti si o dějinách Západozemí. Potrpíte si na rodině? Lannisterové nebo Baratheoni zřejmě považují vraždění a znásilňování žen, které musí sledovat brutální usmrcení svých dětí za přípustné. Lannisterové vždy platí své dluhy, máš pravdu… A nejsou jediní, i Martellové z Dorne lpí na rodině."

Cedric věděl o tom že se Oberyn nachází v Králově přístavišti a však neměl v plánu se sním setkat a ani nechtěl. Ovšem náhoda nebo souhra osudu rozhodla jinak .. setkali se v ulicích přístaviště když si broukal Deště Kastameru, Cedricovu nejoblíbenější píseň, což ale vylákalo hada z díry .. lépe řečeno Zmiji z bordelu. Ačkoliv se Cedric snažil chovat se formálně tak jak etiketa nakazuje, neohlídal se a přistoupil na hru Oberyna kdy mladého prince totálně rozhodil a začalo to mezi nimi jiskřit. Oberyn jej před muži Cedrica Baratheona zesměšnil ale ba co víc .. zasel do jeho srdce strach když se začal ptát.
Mladému princi došlo nebo je jen domýšlivý .. že Oberyn ví že práce Cedric se také podílel na věznění Elii Martell na Casterlyově skále. Čím méně se sním uvidí, tím lépe.

Cersei Lannister

"Ani nic dělat nemusíš, stačí, že vůbec jsi, to je štěstí jež mám. Mé děti jsou mým největším a nejdražším pokladem, na ničem jiném nezáleží. To, že rostete, dospíváte a jste zdraví, to je důvod ke štěstí a radosti - za to vám děkuji."

Matka mladého prince která má na jeho výchovu obrovský vliv, i když její vliv mírně pominul po tom co byl Cedric na Casterlyově skále a za svůj vzor si zvolil Tywina. K matce se vždy chová s respektem, neodmlouvá jí, nestaví se ji na odpor .. svou matku má rád tak jako ona jeho. Pokud se má někomu svěřit, nebo vyplakat na rameno je to právě ona za kým běží jako první. A však stále nechápe proč se na něj rozzlobila když řekl o Jaimem že se na něj dívá otcovskýma očima.

Jaime Lannister

"Možná to zní úsměvně, ale někdy si připadám jako by právě strýc Jaime byl můj otec, dívá se na mě takovým pohledem, často mě hlídá i když nemusí a snaží se mi poradit když něco nevím. Myslím si že mě má možná i rád."

Strýc ke kterému vždy měl Cedric blízko, ne že by vyloženě vyhledával jeho společnost ale když už na setkání dojde, vždy se jedná alespoň ze strany Cedrica o příjemné setkání. Vždy jej obdivoval především právě pro jeho bojové nadání kterým je vyhlášený.

Tyrion Lannister

"Mimochodem jsem rád, že se o mě tak zajímáš, lord Tywin mě kromě etiketě učil i historii, má vlastní nesahá příliš daleko, stejně jako tvoje vlastní. Pokud vím, mám dva sourozence. Cersei a Jaimeho. Víc jich doufám není, ale Cersei je královna, královna matka, dokonce. Takže, pokud mluvím se synovcem, nikoli s princem, snad omluvíš ten drobný přestupek proti etiketě."

"Můžeš jít, počkej přede dveřmi, možná bys mohl svému princi ukázat k čemu je klika."

Stejně jako Tywin a Cersei i Cedric jim opovrhuje a chová se k němu arogantně i s odstupem a už vůbec k němu nechová nějakou zvlášť velkou úctu nebo snad to že by jej považoval za svého strýce. Považuje jej spíše za člověka co dělá ostudu rodu svým vzhledem i vystupováním. Ovšem tento názor si na svého opičího strýce neudělal přes noc, k tomuto názoru jej spíše dotlačili Tywin a Cersei.

Reyanna Waters

"Třeba najdeme v uličkách ještě nějaké kosti, hm? Třeba to byl nějaký tvůj příbuzný."

"Víš proč si ta puťka z ulice vybrala pouze a jen něco k snědku?" Přejde kousek k němu, aby mu mohla do ucha zašeptat prostou odpověď: "Protože takový život, jaký máte vy, ten Annu nebaví. Měla ho. Mohla ho mít. A? Nemá."

Zvláštní setkání ... Rey potkal v Králově přístavišti když za tmy zabloudil v uličkách kam by v životě nešel ani za dne ... natož za tmy .. ulice kde vedla stopa, všude cítit strašlivý zápach a nepořádek kam jej oko pohlédne a přesto všechno tohle někdo může nazývat domovem. Cedric se obával že tam bude někde muset přespat, jelikož různé zákruty uliček tvořily jeden obrovský labyrint. Pomoci dostat se z labyrintu ven mu pomohla až dívka se světlými vlasy která byla sice pohledná ale je také velice zvláštní. Za pomoc kterou mu poskytla že ji splní to co si bude přát .. mohla si říct o zlato,titul,postavení,pozemky, .. a Cedric by udělal vše aby to splnil a dostál tak svému slovu. Ovšem dívka požádala pouze o jídlo, což Cedrica velice zmátlo, proč žádá jen tak málo když mohla chtít víc .. ale jak slíbil tak splnil, pozval ji do Rudé bašty k královskému stolu kde se pak dívka začala chovat naprosto divně, nevhodně a skončilo to tím že utekla zpět do ulic.
I když tohle setkání bylo opravdu zajímavé a dlouho na něj nezapomene, zda-li vůbec .. tak už si nepřeje tohle setkání jenom tak opakovat.

Lhara Lannister

"Jak moc mi připomínáš tvou matku. Stejně povyšená, megalomanská svině jako jsi ty. Doufám, že jsi slyšel tu novinu." dá si ruku před ústa a nepatrně se k němu nakloní. …"Jsi pouhé bastardě zplozené z incestu. Ano, je to tak. Tvoje matinka ráda šoustá se svým bratříčkem. Ale není se čemu divit. Je to urostlý chlap. A navíc i pěkný."

Poprvé ji uviděl na Casterlyově skále když měl nad skálou velení a ona se snažila krást v Tywinově pracovně. Přistihl ji právě při činu a žádal vysvětlení, jenom že dívka se jej snažila obelhat, neposlouchala jeho instrukce a urážela jej posměšky. I přesto to byla jedna z nejkrásnějších žen které kdy viděl .. což se ale velice brzy změnilo. Zprvu se snažil zavolat o pomoc stráže a držet dívku v dostatečné vzdálenosti mečem který svíral ve své ruce .. ale stráže nechtěli přijít a žena nedbala jeho instrukcí, snažila se držet meč který měl v ruce a proto začal jednat .. Vytrhl ji čepel meče z ruky kterou svírala jako by si snad myslela že tam bude jen tak stát, čímž ji pořezal ruku .. navíc ji jako varování mečem řízl do tváře.
Žena se rozčílila a řekla mu lež o tom že Cedric a jeho sourozenci pochází z incestního vztahu své matky a strýce Jaimeho. I když Cedric ví že se jedná jen o lež aby zasela do jeho srdce nejistotu ... tak stejně stín pochybnosti a řadu otázek to vyvolalo. Otázek na kterých se nikdy nezeptá, protože nechce urazit svojí matku.

Elia Martell

"Cough, cough! Bafiky baf!"

Byl vyděšený a než začal reagovat na ruku která si jej přitahovala tak to chvilku trvá, první myšlenka která mu proběhne hlavou je ta že si jej přitahuje Hora a však to byla hloupost, kdyby si jej Hora chtěl za nohu přitáhnout buď by mu ji utrhl a nebo by sním prorazil dveře … tak jako tak po uplynutí krátké chvilky než se vzpamatuje se vyškubne se sevření patrně ženské ruky a jen co jej ruka uvolní začne se instinktivně plazit pryč do dostatečné vzdálenosti asi tak dva metry od zamčených dveří.

Dívka známá i neznámá. Dívka kterou Cedric nikdy nepoznal a však přesto ji dělal žalářníka.
Když Cedric pobýval na Casterlyově skále jako chráněnec svého děda, tak mu Tywin nakázal vystřídat Sera Gregora řečeného Hora do nejtemnějšího sklepení kde měl dohlížet aby vězeň kdo je vězněn zůstal tam kde má a nikdo se nepřiblížil.
I když se ozýval kašel zpoza dveří, což znamenalo že osoba kterou hlídal asi není tak plně zdravá, tak dbal pokynů od svého dědečka a nenahlížel se kdo tam obývá prostor za dveřmi. Dívka jej vylekala když jej chytla za nohu a začala vztahovat směrem k sobě. Nakonec to byl jen jediný incident ke kterému tam dole došlo.
Když se dověděl že splnil svůj úkol tak jak se od něj očekávalo i to kdo tam vlastně byl, cítil jisté uspokojení z toho že i on se podílel na této věci.

Robb Stark

Brandon Stark

Varys
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama