--------------------------------
---------------------------
--------------------------------------------------


REFLEXE


Naše životní motto: Pokud chceš něco od Osudu, Osud chce něco od tebe.
Smyslem přežití je čůrat za někoho jiného.


Příběh

5. července 2016 v 13:03


Kdo z fanoušků textového RPG a zároveň fanoušků Hry o trůny si nikdy nepřál stát se součástí příběhu plného intrik, lží a klamů. Kdo si nikdy nepřál bojovat o uchování svého rodu, svého společenství nebo bojovat pouze za svůj nepodstatný život. Pokud o to máte zájem, přidejte se. A pokud se přidáte, podstupte přečtení kratšího kecání.
Kdo si toto nepřečte, pro toho si přijdou Jiní.

Naše hra začíná v období první série, přičemž i postavy z pozdějších sérií mohou být zapojeni mnohem dřív než se původně objevili. Stejně jako se mohou nacházet na zcela jiném místě než původně měli být. Nemusí uzavřít stejná spojenectví, nemusí mít stejné lásky, stejná přátelství. Je to naše hra, tudíž jakou si jí uděláte, takovou jí máte. Musím vás upozornit i na menší skulinku. Ve hře bude i vypravěč, osud, jakkoliv se vám tomu chce říkat. Je možné, že vám vypravěč někdy vstoupí do hry, aby vám jí hezky okořenil. Samozřejmě, že vás bude předem varovat. Varovat, že se zjeví, ne to, co vám provede.

K samotnému příběhu - vše začíná smrtí Roberta Baratheona, který byl zavražděn ve svých komnatách spolu s jeho strážci. Jeho tělo bylo potrháno velice brutálním způsobem a vina byla hozena na pobočníka krále lorda Eddarda Starka, jenž byl viděn jak odchází z králových komnat ve velmi pobouřené náladě. Cersei Lannister jej z této vraždy obvinila. Vypustila do světa, že za skonem Robertovým stojí zlovlci Starků, kteří přijeli spolu se svými majiteli. To by vysvětlovalo brutalitu, s jakou byl Robert usmrcen. Ale ne každý tomuto nařčení věří.
Novým králem se stává Joffrey, proti kterému prozatím nikdo nevystoupil a neoznačil jej za bastarda.
Osudy ostatních postav jsou zcela na vás. Zda Robb svolá své vazaly a vyrazí do války, zda Daenerys ztratí svého manžela a syna, ale zato získá draky či zda Jon neporuší svou přísahu a zůstane věrný Noční hlídce. Vše je možné v tomto světě a je zcela na vás, jak se vše bude odvíjet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 5. července 2016 v 13:11 | Reagovat

Hra o trůny je můj nejoblíbenější seriál ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama