--------------------------------
---------------------------
--------------------------------------------------


REFLEXE


Naše životní motto: Pokud chceš něco od Osudu, Osud chce něco od tebe.
Smyslem přežití je čůrat za někoho jiného.


Registrace postav

19. července 2016 v 15:51


"Pod každým prstem měl čepel, hroty pokroucených mečů vyčnívajících jako tesáky z opěrek trůnu. Dokonce i po třech staletích byly některé ostré tak, že dokázaly říznout. Železný trůn byl pro neopatrného plný pastí. V písních se pravilo, že bylo třeba tisíce mečů, aby ho vyrobili, rozžhavených doběla ve výhni plamenů dštících ze chřtánu Baleriona Černého děsu. Kovali jej padesát devět dní. Konec jejich snažení korunovalo toto pokroucené černé monstrum vyrobené z jako břitva ostrých hran, hrotů a pásů kovu; trůn, který mohl zabít člověka, a také zabil, pokud lze věřit příběhům."


Nick: Přezdívka či jméno, které napíšeme k vaší postavě, aby každý věděl komu patří. V chatu se také přihlásíte pod touto přezdívkou, abychom věděli, s kým máme tu čest a že nejste žádný infiltrátor, který si čirou náhodou nějak zjistil heslo.

Jméno: Nebojte se upustit uzdu fantazii. Originální postavy jen uvítáme. Taktéž řádně promyslete původ jména, pokud je vaše postava dothrackého původu, mělo by její jméno tomu tomu odpovídat.

Přezdívka: Sem patří, jak zkrácená verze vašeho jména, ale hlavně jakýsi pseudonym, pokud vaše postava nějaký používá.

Rod: K jakému rodu vaše postava náleží? Pokud je vaše postava levoboček je třeba rod také zmínit. Uvědomte si ale, že bastard nemá příjmení, ale přiřazují se jim rodová přízviska (např. Snow, River, Sand). Opět si přečtěte reálie, abyste se zbytečně neshodili. Je tu i možnost, že vaše postava bude pocházet ze zemí, které leží za mořem. Logicky tedy nebude patřit k žádnému rodu. Zde je možnost vybrat "Essos."'

Essos: Dothraki/Svobodný lid (Divocí)/Essos

Náboženství: Před tím než tuhle kolonku vyplníte přečtěte si v reáliích O náboženství Západozemí. A i tady platí to, co u rodů. Starkové od pradávna věří ve Staré Bohy a pokud vaše postava změnila vyznání, je třeba to zdůvodnit.

Věk: Jak je starý váš charakter? Uvědomte si, že dvacetiletý mladík nemůže mít osmnáctileté caparty.

Stav: Ženatý/Vdaná/Vdovec/Jiné

Postavení: Do jaké kasty se vaše postava řadí? Uvědomte si, že k žoldákovi nebo otrokovi se nebude přistupovat stejně jako k lordovi či lady. Pokud je vaše postava bastard, je důležité to zmínit právě tady.

Společenství: Opět je nutné přečíst si potřebné informace v reáliích.


Vzhled: Jak váš charakter vypadá? Má různobarevné oči? Prošedivělé vlasy nebo je překvapivě malý? Nebojte se rozepsat, čím líp postavu popíšete, tím lépe si ji ostatní budou moci představit.

Povaha: Je snad cholerik nebo spíš flegmatik? Tato část poměrně dost souvisí s postavením vašecho individua. Žoldák pravděpodobně nebude čestný, najdou se však výjimky. A k bastardovi nikdo nebude přistupovat v rukavičkách. Takže... kapiš to? (min. 500 slov)

Historie: Čím vším si prošel? Tady se nebojte rozepsat, zmiňte příbuzenské vztahy a pokud možno i zážitky z mládí a dětství, dost možná bude pak právě na historii záviset osud vaší postavy.

Rodina: Nenutíme vás rozhodně rozepisovat tři generace, avšak neberte tuhle část na lehkou váhu. Rodina je něco, co vás dovede podržet a... no, samy uvidíte.

Podoba: Zde je prostor pro autoportrét vašeho charakteru. Dopište sem i aktéra, který postavu představuje.

Zajímavosti: Sem patří drobnosti, které jste nezmínili výše. Pokud má vaše postava nějaký talent nebo má z něčeho panickou hrůzu, rozhodně to zde zmiňte, ať nejsou zbytečné zmatky ve hře.

Loajalita: Komu vaše postava věří? Je tu někdo, kdo by mohl být budoucí potencionální spojenec? Nečekejte a vypište to, ať jde o rod nebo osobu jako takovou. Pokud by se nikdo nenašel a vaše postava věří jen sama sobě, i tak to napište. Nezapomeňte, že je tohle velmi důležité pro vaše přežití ve hře.

Body moci: Zde jde o rozdělení bodů moci vaší postavy. Ve hře se vaše postava může nachomýtnout někam, kde bude muset bojovat a právě toto rozdělení může rozhodnout o tom, zda-li z boje vyjde jako vítěz.
Postavy, jež budou starší třiceti let, si rozdělí 30 bodů do pěti kategorií. Je možné mít u některých zkušeností nulu. Je to zcela na vás a především na tom, jak jste svou postavu popsali v profilu.
Postavy, jež jsou mladší 30 let, si rozdělí 15 bodů do pěti kategorií.
Počet bodů není nijak nespravedlivý. Zde je nutné pochopit, že starší postavy budou mít rozhodně více zkušeností. Joffrey Baratheon přeci nebyl lepší vůdce, než Tywin Lannister.

Intrikářství:
Válečnictví:
Diplomacie:
Charisma:
Vůdčí aspekty:

Zásady pro registrování canon postav

Hráči, ktorý sa uchádzajú o canon postavy, budú musieť vypracovať podrobnú a kvalitnú regu, aby admini videli, či sa tej postave skutočne venoval a pozná jeho históriu a povahu. Po schválení registračky si každý hráč uchádzajúci o canon postavu bude musieť zahrať jednu skúšobnú hru, ktorú bude viesť Osud, poprípade sa môžu k hre pridať aj ostatný hráči, aby admini videli, či hráč canon postavy skutočne dokáže hrať za svoju postavu, adekvátne reagovať nie len na situácie ale aj iné postavy podľa jeho charakteru.


Hráči, ktorý nie sú schopný adekvátne hrať za canon postavy dostanú pol ročné ultimátum. Ak preukážu, že sú skutočne schopný, svoje canon postavy si môžu nechať. V opačnom prípade bude postava odobratá od hráča a sprístupnená ostatným záujemcom, ktorý by si za danú postavu radi zahrali.


Registraci pošlete na herní mail - gameofthronesrpgnew@seznam.cz

Přejeme hodně zdaru ve hře a pamatujte: Noc je temná a plná hrůz!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama