--------------------------------
---------------------------
--------------------------------------------------


REFLEXE


Naše životní motto: Pokud chceš něco od Osudu, Osud chce něco od tebe.
Smyslem přežití je čůrat za někoho jiného.


Sansa Stark

15. července 2016 v 12:56


Nick: Bieee ♦ ♦Rod: Stark ♦ ♦Postavení: Lady ♦ ♦Status: Živá ♦ ♦Faceclaim: Sophie Turner ♦
Jméno: Sansa Stark

Přezdívka: Ptáček, Sans

Náboženství: Víra ve Staré bohy

Společenství: ---

Věk: 15 let

Stav: Zasnoubená za kokota

Vzhled:

Sansa je přesným opakem své mladší sestry Aryi, a to i co se vzhledu týče. Jelikož vyrostla na Zimohradu, má bílou pleť, tolik typickou pro seveřany. Její dlouhé, husté vlasy mají zrzavý nádech, na světle se dokonce mohou zdát s odlesky do orandžova. Po své matce zdědila její krásu, je vysoká, štíhlá, má výraznější lícní kosti a ladné pohyby, čímž se opět liší od svojí sestry. Pod upraveným obočím a tmavými řasy se rýsují její světle modré oči, připomínající barvu vody v horském potoce. Má plné rty, s přirozenou sytě růžovou barvou.

Povaha:

Byla vychována v myšlence, že se jednou stane manželkou a matkou, váženou lady svého lorda. Vždycky byla vcelku poslušná a svůj názor málokdy prosazovala hlasitěji, než se slušelo. S postupem času se začala chovat rozuměji a vyspěleji, protože začala chápat, že ve světě, ve kterém žije se za každou hezkou chvilku platí dvěma špatnými. Miluje, vždycky milovala a vždycky bude milovat svojí rodinu, pro kterou by udělala všechno.

Historie:

Sansa se narodila za chladného zimního rána, jako první dcera Catelyn a Eddarda Starka. To ráno bylo pochmurné a díky silnému mrazu a sněhu se zpráva o jejím narození dostala za zdi hradu až několik týdnů poté. Odmalička byla připravována na roli spořádané, slušné a okouzlující lady. Nikdo se jí vlastně nikdy nezeptal, jestli to tak chce a jí to tak přišlo samozřejmé, úplně přirozené. Dětství strávila učením se vyšívat a plést, lekcemi mravů, etikety a tance. Bavilo ji to, jak jinak. Když člověk dělá něco tak často, nemá jinou možnost - po letech ho to chtě nechtě začne bavit, protože zjistí, že je to tak lepší. Když se narodila Arya, Sansa byla nadšená, protože sestřička byla v jejím životě plném úkolů a povinností vítaným přírůstkem. Netušila ale, že si s Aryou budou natolik cizí. Postupem času se na ni začala dívat jako na nevychovaného drzého prcka a po dlouho očekávané návštěvě krále Roberta Baratheona se v tom přesvědčení jenom utvrdila.
Když byl jejímu otci nabídnut post Králova pobočníka a ten trval na tom, aby jeho dvě dcery odjely s ním do Králova přístaviště, byla zmatená. Nechtěla opustit rodinu, ale toužila opustit to nehostinné ledem a sněhem pokryté místo, plné seveřanů, které nazývala domovem a podívat se dál. Toužila po tom usednout po boku krále Joffreyho. Po čase usoudila, že je to ta jediná věc, kterou kdy chtěla a pro kterou se narodila a tak, vyrovnaná se svojí budoucností odjela spolu se sestrou a otcem na jih. Loučení pro ni bylo těžší než si chtěla přiznat. Cestou ale měla dost práce s přemýšlením o svém novém životě, že úplně zapomněla na stesk po matce a bratrech. Kdykoli se v blízkosti ocitla její mladší sestra, ten umouněný, drzý skřet, prostě dělala, že ji nikdy neviděla.
Po příjezdu do Králova přístaviště si rychle zvykla na teplo a zdejší zvyky, krajinu, lid. Sžila se s lidmi z jihu a začala se intenzivně připravovat na roli královny, matky a manželky, což je vlastně to, co dělá doteď. Slepě se žene za budoucností, pro kterou byla vychovaná.

Rodina:

Sansa má mladší sestru Aryu, kterou vždycky milovala, ačkoli se k sobě chovaly ostražitě (to je to správné slovo), nikdy se nepochopily navzájem. Což nejde říct o jejím nevlastním bratru Jonovi, se kterým si vždycky rozuměla. Její velkou rodinu pak dotváří bratři Bran, Robb a Rickon, z nichž nejblíž má Sansa asi k nejmladšímu z nich, k malému Rickovi. Matka Catelyn a otec Eddard se snažili všechny svoje děti stmelit, což se jim podařilo, protože v případě nouze Starkovy děti drží za jeden provaz a mají jistotu, že ani jeden se provazu nepustí.

Zajímavosti:

Umí zpívat, ale nikdy neměla moc příležitostí to ukázat. Bojí se spánku v naprosté tmě, vždycky musí mít rozsvícenou svíčku, trpí jistou podobou klaustrofobie.


Body moci


Intrikářství - 2 b.

Válečnictví - 1 b.

Diplomacie - 5 b.

Vůdčí aspekty - 3 b.

Charisma - 6 b.

Vazby

Eddard Stark

Arya Stark

Cedrik Baratheon

Joffrey Baratheon

Amelia Lannister

Petyr Baelish

Garlan Tyrell

Oberyn Martell

Stannis Baratheon

Dorien Renard

Eleine

Anya
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama