--------------------------------
---------------------------
--------------------------------------------------


REFLEXE


Naše životní motto: Pokud chceš něco od Osudu, Osud chce něco od tebe.
Smyslem přežití je čůrat za někoho jiného.


Thoros z Myru

14. července 2016 v 12:10 | Thoros z Myru


Nick: Robijas ♦ ♦Rod: --- ♦ ♦Postavení: Kněz, svobodný bojovník ♦ ♦Status: Živý ♦ ♦Faceclaim: Paul Kaye ♦
Jméno: Thoros z Myru

Přezdívka: Válečný kněz, Thor

Náboženství: Víra v Pána Světla

Společenství: Bratrstvo bez praporců

Věk: 40 let

Stav: Svobodný

Vzhled:

Thoros je průměrně vysoký muž střední postavy. Většinou nosí lehkou zbroj složenou z kožených částí a kroužkové košile pro lehčí pohyb v soubojích. Na jeho těle se dá najít mnoho jizev z bitev, ale také popálenin, které se mu nikdy nevyléčila už jen z dob jeho výcviku. Co se detailů obličeje týče, Thoros má delší hnědé vlasy, většinou neupravené nebo svázané v culík. K dlouhým vlasům také patří jeho delší vousy, ale zase ne tolik jako u starců. Na tváři jsou značné vrásky na čele nebo dolíčcích kvůli nadměrnému smíchu, pravděpodobně ze způsobu jeho života. Jeho oči jsou hnědé, docela oproti obočí hluboko zasazené.

Povaha:

Už od učedníckých let byl Thoros vždy oproti jiným knězům zběhlý spíše v zábavě a flegmatickém chování. Vždy holdoval sexuálním stykům, alkoholu a zábavám. Tvoří postavu velice nespolehlivou, která je ale zas na druhou stranu neoblomnou co se týče jeho víry a neoblomného ohledně jeho tvrzení a vyšším díle všech bytostí, které žijí a mají nějak sepsaný osud.

Historie:

Thoros se narodil ve svobodném městě Myr jako osmý syn myrského kupce. Protože otec neplánoval takového syna jakkoliv podporovat, byl jako malý již odveden do chrámu Pána světla, kde se měl stát Rudým knězem. Vše však nešlo podle představ. Thor byl odjakživa neudržitelný element, který raději trávil čas v hospodách či ve svých komnatách s dívkami. I přes to vše se z něj stal opravdu Rudý kněz, který navíc dostal důležitý úkol. Měl odjet do hlavního města Sedmi království a pokusit se přesvědčit Roberta Baratheona, aby konvertoval s víry Sedmi na víru Pána Světla. Tento úkol nebyl snadný, ale Thorovi se podařilo stát se členem družiny Robertha Baratheona, která s ním vyjížděla na jakékoliv tažení nebo ho strážila v hlavním městě, protože Thor je ve skutečnosti i skvělý bojovník, který si vydobyl respekt tím, že dokázal zapálit čepel svého meče. V této družině se účastnil také potlačení vzpoury rodů Greyjoyů ze Železných ostrovů. Díky této zkušenosti se stal i jedním z mála, kdo se setkal s Jorahem Mormontem a měl k němu blízko. Když Robert Baratheon zahynul, Thoros opustil hlavní město a začal hloupě putovat po Království v alkoholovém či erotickém opojení bez jakéhokoliv cíle s jedinou myšlenkou, že zklamal a zradil svůj pravý a jediný cíl bytí. To se však změnilo, když se přidal k Bericovi od Bratrstva bez praporů. Tam objevil v Bericovi skrytý potenciál a vyšší úkol od Pána Světla. Proto nyní Thor plně slouží, respektive je nejbližším společníkem Berica Dondarriona.

Rodina:

Neznámo. Pouze, že byl osmým synem myrského občana či obchodníka.

Zajímavosti:

Bojovník zdatný ve stylu vodního tanečníka i obyčejného boje s mečem, dokáže oživovat za pomocí víry mrtvé, které Pán světla chce přivést. Za pomoci svých sil dokáže zapálit čepel svého meče a plameny také ovládat.

Loajalita

Jednookému zombie

Body moci


Intrikářství - 3 b.

Válečnictví - 7 b.

Diplomacie - 5 b.

Vůdčí aspekty - 0 b.

Charisma - 15 b.

Vazby

Anya

Jacaerys Velaryon

Lars

Beric Dondarrion

Jean Brax

Edric Dayne

Anguy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Robertmak Robertmak | E-mail | Web | 1. prosince 2017 v 13:07 | Reagovat

Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans.
<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/prix-cialis-laboratoire-lilly/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/prix-cialis-laboratoire-lilly/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama