--------------------------------
---------------------------
--------------------------------------------------


REFLEXE


Naše životní motto: Pokud chceš něco od Osudu, Osud chce něco od tebe.
Smyslem přežití je čůrat za někoho jiného.


Ygritte

8. července 2016 v 17:32


Nick: Radka ó krutostiplná ♦ ♦Rod: Svobodný lid ♦ ♦Postavení: Kopinice, zvěd ♦ ♦Status: Živá ♦ ♦Faceclaim: Rose Leslie ♦

Jméno: Ygritte

Přezdívka: Políbená ohněm

Náboženství: Víra ve Staré bohy

Věk: 19

Stav: Svobodná

Vzhled:

Ygritte je mezi divokými známa díky svým rudým vlasům, kvůli kterým ji její druzi považují za výjimečnou, protože zrzci jsou podle nich políbení ohněm a to jim přináší štěstí. Měla by být menší, hubená.

Povaha:

"Pokud zemřeme, tak zemřeme, ale předtím budeme žít."

Ygritt může na kohokoliv působit jinak. Někomu může přijít jako namyšlená, trochu sobecká zrzka, která si myslí, že ví všechno. Někomu je tahle její nezlomná, odolná a dosti mazaná stránka naopak příjemná. Často využívá při boji a vůbec celkově důvtip. A pokud to nezabere, nebojí se vytáhnout vlastní sexualitu. Uvědomuje si, že jako zrzka je pro spoustu lidí něčím zajímavá a nejen pro ty své. A umí toho prostě jednoduše využít. Jediná věc, které si skutečně cení, je její svoboda. To, že pokud se rozhodne jít tam. Půjde tam. I přestože odpřísáhla svou věrnost Manceovi. Také snad jako jediná věří, že není nutné bojovat se Seveřany. Všichni jsou totiž na jedné straně. Skutečná hrozba se ke zdi blíží z mnohem větší dálky. A zabít ji nebude tak snadné. Protože už mrtvá je.

Historie:

Ygritte patří mezi ostatní divoké, kteří žijí za zdí. Mezi blízké Ygritte patří Orell, Pán kostí, Tormund a také Mance. Seveřany jednoduše pohrdá, protože podle ní skutečný sever začíná až za zdí. Ještě směšnější jí přijdou přísahy Noční hlídky, považuje je za naprosto nesmyslné. Ale za zdí je spousta zábavných věcí. Nikdy nepochopí proč lidé slepě následují vůdce, který svůj post zdědil a skutečně si ho nezasloužil.
Se svými nejbližšími podnikla už několik výprav na zeď. Jednoho dne se jí dokonce podařilo se za ní dostat. Samotné. Byla si vědoma, že spoustu jejich druhů padlo a proto ji přišlo naprosto nesmyslné se vrátit. Jak taky?.. A proto se vydala dál. Získat informace, aby tak pomohla své "rodině". Proto v současné době žije trochu kočovným životem. Potlouká se po všech královstvích. Většinou ukrytá hlavně v lesích, aby nepřišla k úhoně. Občas se vydá do menších vesnic, aby získala jídlo a jiné potřebné věci, ale jinak se větším skupinkám vyhýbá. Stále doufá, že narazí na další své lidi, kteří se za zeď dostali a ještě se nevrátili.

Rodina:

Za Ygrittinu rodinu se dají jednoduše považovat divocí. Ale nejbližší jí jsou Orell, Pán kostí a Tormund.

Zajímavosti:

Ygritte je zpočátku dost naivní, co se týče světa za Zdí. Až později zjistí, jak tam věci fungují, přesto na tento druh života názor nezmění.


Body moci


Intrikářství -

Válečnictví - + 1b.

Diplomacie -

Vůdčí aspekty -

Charisma -


Vazby

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama