--------------------------------
---------------------------
--------------------------------------------------


REFLEXE


Naše životní motto: Pokud chceš něco od Osudu, Osud chce něco od tebe.
Smyslem přežití je čůrat za někoho jiného.


Srpen 2016

Lars

27. srpna 2016 v 16:53


Nick: Tessák ♦ ♦Rod: --- ♦ ♦Postavení: Žoldák ♦ ♦Status: Mysleno, že mrtvev, ale živ ♦ ♦Faceclaim: Jeremy Renner ♦


Starkové

22. srpna 2016 v 14:30

"Zima se blíží." 


Rody

21. srpna 2016 v 16:09

Cersei Lannister

20. srpna 2016 v 0:27


Nick: Celaena ♦ ♦Rod: Lannister ♦ ♦Postavení: MotherfuckerQueen! ♦ ♦Status: Živa ♦ ♦Faceclaim: Lena Headey ♦


Lhara Lannister

20. srpna 2016 v 0:18


Nick: Ellouš ♦ ♦Rod: Lannister ♦ ♦Postavení: Lady ♦ ♦Status: Žije to? ♦ ♦Faceclaim: Viva Bianca ♦


Varys

19. srpna 2016 v 22:39


Nick: Tess ♦ ♦Rod: Lannister/Baratheon ♦ ♦Postavení: Pavouk, Člen Malé rady, samozvaný lord ♦ ♦Status: Živ a zdráv ♦ ♦Faceclaim: Conleth Hill ♦


Sandor Clegane

13. srpna 2016 v 17:06


Nick: Robijas ♦ ♦Rod: Clegane ♦ ♦Postavení: Osobní strážce ♦ ♦Status: Živ a zdráv ♦ ♦Faceclaim: McCann in the Ukraine♦


Důležité oznámení!!!

4. srpna 2016 v 16:08
Jelikož název články mluví jasně, jde o velmi důležité oznámení. Běda tomu, kdo si to nepřečte! Jeho trestem bude ... ale to si již Osud vymyslí. V tomto článku vás chci upozornit na tři převelice důležité věci. Pozorně si je přečtěte, protože vaše následující kroky mohou být kritické.

První věcí je akce! Akce, akce, AKCE! Akce, kterou vám popíšu v dalším příspěvku, i když možná už někteří víte, o co jde. Ty ostatní měli takovou smůlu, že zrovna nebyli na chatu, když jednomu adminovi ujela pusa na špacír :3 Akce se bude konat buď koncem srpna nebo začátkem září. Bude to podle toho, kdy si sami rozhodnete, který termín bude pro vás nejlepší. Je nám jasné, že se této akce bohužel nebudete moc zůčastnit všichni. Jelikož určité postavy se rázem neteleportují na místo, kde se akce bude vyskytovat, ale nemusíte se bát, určitě vymyslíme i jinou, která se bude zase týkat postav, které se do téhle akce nebudou moct zapojit.

Druhou věcí je čistka, která se bude konat koncem srpna. Není to jen pro neaktivní hráče, kteří vymizí do ruin Staré Valyrie, ale i pro postavy, které jste si udělali a nehrajete za ně. Můžete se je tímto zcela beztrestně zbavit. Originální postavy budou pozřeny Thenny a postavy ze seriálu opět vloženy do volných postav. Žít nebo zemřít, vyberte si!

A třetí a poslední věcí jsou zarezervované postavy! Registrace u rezervovaných postav budou dopsané do konce srpna, v druhém případě letí zpátky do volných a vy máte smolíka. Samozřejmě, že se to týká i adminů, abych byli fér! I když Hra o Trůny fér není .... Nevermind! Dopište si postavy a už vám je nikdo nebude mít možnost sebrat. Platí to i u těch, za které se již hraje. Nebude sepsaná registrace a papa lala.


Děkuji že jste to dočetli až do konce. Karma ať vás ochraňuje!

Ten, jenž toto dočetl, ať se podepíše do komentu! Danke!


Beric Dondarrion

1. srpna 2016 v 18:21


Nick: Elle ♦ ♦Rod: Dondarrion ♦ ♦Postavení: Lord, Velitel Bratrstva bez Praporců ♦ ♦Status: Oživený ♦ ♦Faceclaim: Richard Dormer ♦