--------------------------------
---------------------------
--------------------------------------------------


REFLEXE


Naše životní motto: Pokud chceš něco od Osudu, Osud chce něco od tebe.
Smyslem přežití je čůrat za někoho jiného.


Margaery Tyrell

19. srpna 2016 v 23:50


Nick: Bie/Sansič ♦ ♦Rod: Tyrell ♦ ♦Postavení: Lady ♦ ♦Status: Still alive ♦ ♦Faceclaim: Natalie Dormer ♦
Jméno: Margaery Tyrell

Přezdívka: Růže Tyrellů

Náboženství: Víra v Sedm

Společenství: ---

Věk: 18 let

Stav: Svobodná

Vzhled:

Margaery by ani na moment nezapřela rod, ke kterému patří. Štíhlá, pěkně tvarovaná postava, dlouhé hnědé lokny, pleť bez poskvrnky...Kdo by mohl jen na vteřinu pochybovat? Stejně jako její bratři zdědla onu pověsnou krásu Tyrellů, spolu s několika rysy ze strany své matky. Po té má spíš než po otci plné, růžové rty a tmavé, upravené obočí. Nikdy nebyla nijak zvlášť vysoká, ani jako dítě. Ve svých osmnácti letech měří jen pouhopouhých 162 centimetrů. To si kompenzuje vysokými podpatky a svou povahou, která se už sama o sobě postará o to, aby ji nikdo nepřehlédl. Ráda nosí uplé šaty, s výstřihem nebo různými výkroji. Jednoduše ráda ukazuje svoje přednosti, kterých si je sama moc dobře vědoma. Přestože jako žena vypadá už od svých čtrnácti let, mnohokrát ji lidé označili za mnohem mladší, než ve skutečnosti je.

Povaha:

Odmalička je to prvotřídní manipulátorka. Dokáže přimět lidi, aby jednali tak jak potřebuje a chce ona, umí je zahnat do toho správného kouta. Někdy jí stačí párkrát zamrkat, jindy je třeba zvolit složitější taktiku. Je zvyklá na to, že dostane co chce za každou cenu. Začalo to nevinným přemlouváním otce nebo učitelů, když se jí zrovna nějaká situace tak úplně nehodila, ale přerostlo to do mnohem rafinovanější, komplikovanější úrovně. Na dívku je (a vždycky byla) neobyčejně bystrá a zvídavá. Jako dítě chtěla zodpovědět nespočet otázek. Později si na ně odpověděla sama, když nikdo jiný neznal odpovědi. Okouzlující, milá, naivní, přátelská, štědrá... Umí to všechno hrát přímo perfektně. Těžko říct, jestli to s vámi myslí upřímně, nebo je to jen další situace, které využije ve svůj prospěch. Jediné osoby na světě, se kterými jedná upřímně a dokonce s jistým obdivem, jsou její bratři. Většinou tedy...

Historie:

Vyrostla jako jediná dcera lorda Maceho Tyrella a lady Alerie Hightower. Willas, Garlan, Loras, Robin i ona...Všichni vyrostli ve stejných podmínkách, přestože bylo jasné, na koho se bere největší zřetel. Vysoká zahrada byla skvělým, útulným domovem, ale jednoho dne přece potřebovala nového Lorda Tyrella, strážce Roviny, obránce Mokřad. Jako dítě ráda sledovala souboje mezi svými bratry, hodnotila je a sem tam i vymýšlela různé hlouposti, se kterými jim boj překazit. To se jí také nejednou vymstilo nějakým zraněním, nebo ošklivou modřinou. Ve Vysoké zahradě byla děvčata v jejím věku, přesto s nimi ale netrávila ani zlomek času, který věnovala svým bratrům. Naučila se od nich všelijakým věcem, od každého něco. Willas byl odjakživa ten chytrý. Sem tam, když měl čas, sedl si s malou sestřičkou a vyprávěl jí příběhy, nebo jí dával hádanky. Na Garlanovi vždycky obdivovala jeho bezchybný vzhled a to, jak si dokázal získat lidi, aniž by se snažil. Za Robinem chodila většinou, když měla nějaký problém, nebo prostě jen chtěla povzbudit. Vždycky věděl, co říct, aby z toho ta situace, kterou Margaery považovala za katastrofickou, vyšla nakonec jako to nejmenší, co se mohlo stát. A Loras? S Lorasem vycházela ze všech nejlépe. Nikdy ji neodmítnul, když si s ním chtěla hrát, ačkoliv měla občas vážně šílené nápady na hry. Jakmile začala dospívat, začala se věnovat studiu a všem těm věcem, které by mladá lady měla umět. Nikdy neměla žádný problém s učením, právě naopak. Nejednou své učitele dostala svými dotěrnými a detailními otázkami na lopatky. Když konečně oslavila osmnácté narozeniny, chtěla se podobně jako Garlan podívat, co je ve světě, za zdmi Vysoké zahrady. Místo myšlenek na vdavky a rodinu, myslela na to, co všechno by ještě mohla vidět někde tam...dál. Otec dlouho vzdoroval, nejspíš ze strachu o svou jedinou dceru, ale nakonec povolil a vzal ji s sebou do hlavního města. Co se týče komunikace s chlapci, Margaery nikdy neměla sebemenší problém. Nejen díky svým bratrům ví, jak a co udělat, aby si je získala. Koneckonců, chlapec nebo dívka, to už je jedno... Margaery stejně vždycky dostane to, co chce.

Rodina:

Mace Tyrell - otec
Alerie Tyrell - matka
Willas Tyrell - bratr
Garlan Tyrell- bratr
Loras Tyrell - bratr
Robin Tyrell- bratr
Olenna Tyrell - nejmilovanější babička!

Zajímavosti:

Na levém zápěstí má jizvu od Lorasova měče. Jako dítě se ve snaze získat slabšímu bratrovi trochu času, aby měl alespoň nějakou šanci na výhru vrhla mezi Garlana a Lorase, když zrovna bojovali. Garlan uhnul včas, ale Loras, který sotva držel meč, to už nestihl.

Body moci


Intrikářství -

Válečnictví -

Diplomacie -

Vůdčí aspekty -

Charisma -

Vazby


Robin Tyrell
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama