--------------------------------
---------------------------
--------------------------------------------------


REFLEXE


Naše životní motto: Pokud chceš něco od Osudu, Osud chce něco od tebe.
Smyslem přežití je čůrat za někoho jiného.


Do you hear the people roar?

24. listopadu 2016 v 15:47
Jak už název článku vypovídá, poreferujeme vám o jistých změnách, novinkách a vylepšeních, které na stránce nastanou a jelikož jsme velmi milé adminky (nesouhlas není povolen), koukly jsme i na vaše připomínky v čistce.

Zřejmě jste si všimli, přestože stránka byla přes letní prázdniny vesměs aktivní a prosperovala, povedlo se nám jí poměrně úspěšně uspat, nechat ji zapadat stoletým prachem a sněhem. Pomalu se opět mátoříme, dáváme stránku do chodu a znovu rádi vidíme, jak staré tváře, které se k nám po naší adminské dovolené opět k přidali a rozhodly se nezakončit svou dráhu, coby krásní Jiní! Vítám v našich řadách i nové drahouše a přeju mnoho zdaru a pevný nervy ve hře!

A teď k těm změnám...

První maličkostí ke zmínění by byla už tolikrát slibovaná akce, AKCE, o které si jeden admin otevřel hubu, takže nebude velkým překvapením. Soud nad Eddardem Starkem se bude konat přesně po vánočních prázdninách, platí to, jak pro nás, tak pro vás, bylo by skvělé, kdyby se všechny hry hrané v přítomnosti dohrály. A profily dopsaly. (Lyanna si zdárně poklepává na rameno)

Nebojte, menší předehrou k velké slavné akci budou nadcházející QUESTY, jde o první novinku. Quest bude jakýsi menší úkol, menší akce, který bude běžně předcházet před větší akcí jakou je už vám o oči otlačovaný soud. Zkrátka se ve hře může stát, že vám do ní zasáhne zlý vypravěč, většinou ve chvíli, kdy má vaše postava provést nějaké rozhodnutí nebo udělat něco, co ji může nějak zásadně ovlivnit. Tyto nezávyslé zásahy budeme pak následně hodnotit my admini - především vaše reagování na danou situaci.

Ale čím vás vlastně budeme hodnotit? Milánkové... Byly jsme na vás hodné, jemné a měkké, Hra o Trůny je především o intrikách, o tom, kdo má větší moc, je vychytralejší než ostatní... Vašimi novými hřeby do rakví budou Body moci. Jak jste z názvu mohli pochopit, půjde o bodování schopností vašich postav v určitých sekcích. Ty zdánlivě nepotřebná čísílka pak rozhodnou o vašem úspěchu v souboji s jinou postavou. Pokud se spolu utkají dvě postavy v souboji, budem často právě přihlížet na jejich zkušenosti - body.

  • Intrikánská 
  • Válečná
  • Diplomatická
  • Charismatická
  • Vůdčí aspekty  

U postav, které budou věkově starší třiceti let bude menší nadržování. Bylo by nelogický, kdyby Tywin Lannister byl na stejné úrovni jako kterákoli o dost mladší postava, ne?
Postavy, jež budou starší třiceti let, si rozdělí 30 bodů do pěti kategorií. Je možné mít u některých zkušeností nulu. Je to zcela na vás a především na tom, jak jste svou postavu popsali v profilu.
Postavy, jež jsou mladší 30 let, si rozdělí 15 bodů do pěti kategorií.

Další z novinek, která vás čekají a neminou je jedna kolonka, která přibyla v kartě vašich postaviček a tou je loajalita, je zcela běžné, že mezi sebou válčí velké rody a jsou tu pak podvratné živly, které se buď sami snaží vyhrabat na nejvyšší příčky v žebříčku jednotlivých kast. Patříte do rodiny vazalů některého z těch rodů, kteří jsou zavázáni poslušností nějakému konkrétnímu pánovi? Jak jistě víte, ve Hře o Trůny se vyzdvihují osobnosti jakožto jedinci, nebude tedy žádným překvapením, když bude vaše postava na tajňačku vypomáhat někomu jinému. Můžete si vybrat buď rod nebo osobu, pakliže je vaše postava podvraťák, kolonku nechte prázdnou. Nicméně loajalita, kterou zadáte vám může přidat drobné plus v bodování, pokud byť jen sebeméně pomůžete rodu nebo osobě, které jste věrní.

Ti všímavější z vás si mohli všimnout, že na blogu probíhá rekonstrukce a to hlavně po grafické stránce, vaše postavy budou mít ještě hezčí portéty než předtím... Mohli jste si taky všimnout, že blueforum se ruší a jelikož je naše herní fórum právě na této doméně, kromě grafických úprav pracujeme na novém fóru, které bude publikováno 1. 1. 2017.

A poslední z aktualit, které jsme pracně vymýšlely (zabralo to přesně pět minut našeho života...) vazby u každého profilu se zruší a nahradí je dějová linie, půjde o výpis individuí, které vaše postava poznala a přesný popis toho, co s ní prožila. A pokud nás nepřemluvíte, tak si budete tuhle část psát sami.

Staří bohové s vámi!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama