--------------------------------
---------------------------
--------------------------------------------------


REFLEXE


Naše životní motto: Pokud chceš něco od Osudu, Osud chce něco od tebe.
Smyslem přežití je čůrat za někoho jiného.


Dorien Renard

19. listopadu 2016 v 18:16


Nick: Fírovec ♦ ♦Rod: Lannister ♦ ♦Postavení: Lord ♦ ♦Status: Naživu do odvolání ♦ ♦Faceclaim: Kašpar Ulliel ♦
Jméno: Dorien Renard

Přezdívka: Lord Renard z Burrow , Liška, Mladý lord, Loutka Tywina Lannistera

Náboženství: Víra v Sedm

Společenství:

Věk: 23 let

Stav: Svobodný

Vzhled:

Stejně jako jeho otec má i on černé vlasy, modré oči takto by se letmo dal charakterizovat krátce vzhled mladého Lorda z Burrow který si dozajista může dívky vybírat.
Jeho výška a ani postava není nijak výjimečně výrazná, jedná se spíše o střední postavu u výšku, ani žádné extra velké svaly, vlastně ani tohle všechno nepotřebuje, jeho umění spočívá v něčem na prosto jiném. Stejně tak jeho tvář neutrpěla žádnou újmu v podobě jizev jak se zdá, což značí buď to že ovládá opravdu skvěle svůj meč a nebo že se boji vyhýbá.
Nejčastěji je možné jej vidět v dobře padnoucím černém oblečení prošívaný zlatem, což značí to že opravdu jeho rod nemá nijak hluboko do svých kapes.

Povaha:

Pevný,tvrdý,odhodlaný,loajální,krutý,brutální těmito několika slovy by se dal letmo popsat.
Pravdou je že je ještě horší. Lord Renard je zcela odevzdán Lannisterskému rodu a především tedy Lordu Tywinovi, svojí věrnost už několikrát ukázal.
Nebojí se vyplnit Pánovu vůli a to tak jak nařídí, nebojí se vraždit děti, mučit ženy a přitom všem nechat se jejich otce a muže na to všechno dívat, je pravdou že se mu tato sadistická zábava zamlouvá a dělá vše aby se plně zavděčil Lordu Tywinovi.
Jinak stejně jako Lannistrové, má na zřeteli blaho svého rodu kterému i když bez nějakých zkušenosti po otcově smrti "vládne" a také velice opovrhuje prostým lidem. Jako každý muž má i on několil slabostí jako je domýšlivost, unáhlené jednání i závěry a také se často spoléhá na to co mu poradí jeho mladší sestra.

Historie:

"Liška ztrácí srst, ne své zvyky."

Rod Renard je mladý rod který vznikl za dob rebelie Roberta Baratheona kde se díky zlatu od Lannistrů dostali brzy na výsluní a stali se tak uznávaným i obávaným rodem Sedmi království který má v černé zástavě liščí hlavu z profilu a heslo rodu "Liška ztrácí srst ne své zvyky".
Lord Elmer z Burrow sice přísahal věrnost Šílenému králi, ovšem koho chleba jíš toho píseň zpívej. Formálně sice rod Renard se řadil na stranu krále ale prakticky sloužil a slouží pouze rodu Lannisterů, který stejně jako oni vyčkávali jak se celá situace rebelie vybarví.
Když bylo jasné kdo vyhraje, bylo na čase se postavit na vítěznou stranu, proto i rod Renard se vydal se svou armádou o počtu několika tisíc mužů do Králova přístaviště podpořit krále ... tedy do doby než otevřeli brány a společně s Lannistery začali drancovat město.

Dokonce i ruce Lorda Elmera Renarda se potřísnili krví dětí z rodů Martellů a Targaryenů, o čem pak často mluvil a vychloubal se.
Říkal že špinavé ruce od jejich krví bude nosit jako vyznamenání. Když usedl Robert na trůn, opět i tomuto králi přísahal Lord Renard věrnost a však ani na okamžik nezapomněl na to komu opravdu slouží.
Za jeho věrnost se mu dostalo statků a velkého hradu kterému se začalo přezdívat Burrow tedy Nora. Ovšem těchto hmotných statků si neužíval dlouho, několik let poté jej Bohové potrestali za jeho slova i zradu přísahy a vzali mu jeho život na nemoc.

Jelikož ale dědická práva přechází z otce na syna stal se novým Lordem z Burrow Deandre. Který i když bez nějakých zkušeností se stal hlavou rodu on.
Je si plně vědom toho že nemá tolik zkušeností protože je mladý a tak se spoléhá i na rady své mladší sestry Madeleine.
Když se Lord Tywin dověděl o smrti Elmera,povolal si oba dva sourozence k sobě na Casterlyovu skálu kde mu stejně jako jejich otec přísahali věrnost.
Na oplátku se jim dostává Lannisterského zlata i ochrany.

Rodina:

Jeho nejbližší rodina je mladší sestra Madeleine a matka Melissa. Má také pár bratranců a sestřenic se kterýma se ale nevídá, po tom co je několik let neviděl zapomněl i jak vypadají.
Ve své rodině je to on kdo má poslední slovo které si nikdo nedovolí jakkoliv zpochybňovat a však i když má všechny trumfy ... tedy moc,zlato,postavení,mládí stále mu chybí manželka se kterou by založil dynastii. I když matka neléhá aby se oženil, on to stále odmítá a užívá si svého volného mládeneckého života.

Zajímavosti:

Rád dává na obdiv zlato které mají díky Lannisterům, proto jeho oblečení je prošívané zlatem.
Je plně odevzdaný Lannistrům pro které je odhodlaný zemřít.
Jeho přáním je to aby jeho smrt byla velkolepá a mluvilo se o ní tisíce a tisíce let.
Výborný vojevůdce který se může rovnat i se Stannisem Baratheonem.
Vyžívání se v bolesti a mučení lidí, i když se toho účastní jen zřídka, často vydává rozkazy o tom jak moc má osoba trpět a jakým stylem.

Body moci


Intrikářství - 0 b.

Válečnictví - 5 b.

Diplomacie - 2 b.

Vůdčí aspekty - 5 b.

Charisma - 4 b.

Vazby

Tywin Lannister

Radka

Bronn

Anya

Tyrion Lannister

Dastan Allyrion

Willow

Lucian

Arya Stark

Tyene Sand
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama