--------------------------------
---------------------------
--------------------------------------------------


REFLEXE


Naše životní motto: Pokud chceš něco od Osudu, Osud chce něco od tebe.
Smyslem přežití je čůrat za někoho jiného.


Samael Mayhem

19. listopadu 2016 v 18:27


Nick: Lux ♦ ♦Rod: Jiné ♦ ♦Postavení: Žoldák ♦ ♦Status: Možná přežije ♦ ♦Faceclaim: Andrew Scott ♦
Jméno: Samael Mayhem

Přezdívka: Lhář

Náboženství: Bůh mnoha tváří

Společenství: Muži bez tváře

Věk: 21 let

Stav: Jiné

Vzhled:

Samael je na první pohled průměrný mladík, průměrné výšky s průměrnými vyhlídkami na život. Byla to však někdy pravda? Vskutku by mohl snadno zapadnout v davu, o což mu nejspíš i jde a vždy šlo. Být neviděn a přežít. Jeho vlasy mají tmavě kaštanovou, možná i tmavší barvu a jeho jasně oříškové oči s několika zlatými odlesky, vrhají na všechny kolem až děsivě pronikavé pohledy. Nejeden se právě kvůli nim cítil v jeho přítomnosti nesvůj. Jeho ruce jsou hbité a štíhlé prsty připravené kdykoliv jít do akce. I on sám je stavbou těla spíše hubený, něž robustní, což mu nejednou zachránilo život. Přesto se může pyšnit několika jizvami, mezi nimiž jsou i jizvy táhnoucí se mu téměř přes celá záda, které mu daroval jeho otec.

Povaha:

Hlavní výhodou charakteru mé postavy je jeho schopnost vědět kdy mlčet, kterou bohužel dost často ignoruje. Miluje adrenalin a vzrušení, které mu nabízí život. Občas by se mohlo zdát, že je krutý, či cokoli jiného. To není pravda, to jen ostatní jsou příliš měkcí :). Mezi jeho hlavní povahové rysy patří též téměř dokonalé umění manipulace a lhaní, přičemž často dokáže prokouknout lži ostatních. Je nevypočitatelný, a jeho sklon ke lhaní, vymýšlení si a překrucování pravdy jej často dostává do situací jimiž by se dalo lehce vyhnout pomocí pravdy. A přestože lže často a rád, nejvíce ze všech lže právě sám sobě. Žije v iluzích jež si vytvořil a kterým bezvýhradně věří. Přičemž ve chvíli kdy by kdokoli jeho iluzi narušil těžko říci co by se stalo. Také jistá arogance, již mu dodává přehnané mínění o jeho schopnostech, je mu vlastní. Nerad prohrává a ještě více nesnáší když musí uznat, že někdo jiný je lepší než on, nebo měl pravdu. Samael však nemá jen dle vašeho mínění špatné vlastnosti. Je velmi inteligentní a mezi jeho záliby patří koně, historie a umění, jak hudba tak umění výtvarné. Jeho největší láskou jsou však knihy, bez nichž by si svůj život, už nedokázal představit.

Historie:

Samael se narodil v rodině bohatého obchodníka ve městě Braavosu. Jeho matka kromě něj vychovávala ještě jeho sestry, z nichž se jedna ve věku pouhých pěti let utopila v bažině, a sirotka jménem Joeh, syna rodinného přítele. Jeho mládí by se až do smrti sestry dalo považovat za šťastné, avšak poté co se odehrála ona osudná tragédie se vše změnilo. Jeho rodiče velmi zasáhla a on si pozornost jež mu nikdy příliš nevěnovali, začal vynucovat, krkolomnými kousky, škodolibostmi a krádežemi. To jeho otce nehorázně rozčilovalo a rozhodl se pokusit syna od dle jeho slov "morální zkázy" zachránit. Celá situace se vyhrotila právě ve chvíli, kdy po krádeži hřebce, vzal na svého nezdařilého syna bič. To už bylo na
chlapce příliš. Do krve se s otcem pohádal a byl obratem vyhnán a vyděděn. Utekl do ulic a několik let se jenom potuloval. Živil se krádežemi, nebo podfuky, než se jednoho dne shodou náhod setkal s Muži bez tváře. Přidal se k jejich společenství a poté co podstoupil výcvik, "pracoval" pod jejich záštitou. Začal cestovat, po celém známém světě a plnit úkoly. Přestože některé z nich byly v rámci mladistvé rebelie spíše na vlastní pěst. O dva roky později, ve svých dvaceti se dozvěděl, o smrti otce a o tom, že Joeh zdědil veškeré majetky, jejichž nabytí pečetil sňatkem s jeho druhou sestrou. Tohle byla pro Sama neodpustitelná rána pod pás, kterou jim nikdy neodpustil. Od té doby svou bývalou rodinu již navždy vytěsnil ze svého života. Zanevřel na svou minulost a rozhodl se ji nadobro popřít.

Rodina:

Jeho rodina již dlouho nehraje v Samově životě hlavní roli. Přesto však neuškodí odbočit a podívat se kdo ji vlastně tvořil. Jeho rodiče měli celkem tři děti, Samaela a jeho dvě sestry. Později si přisvojili ještě Joeha, sirotu po jednom z otcových přátel. Poté co se utopila jeho mladší sestra začala se celá jejich rodina pomalu, ale jistě rozpadat. Otec se stal nechápavým k synovým výstřelkům a matka většinu doby nic z toho neřešila a když ano, postavila se na stranu otce. Poté co jej otec vyhnal, rodinu několik let neviděl. Ve svých dvaceti se vrátil, jen aby zjistil, že jeho sestra a Joeh získali všechny statky a na něj zapomněli. Nikdy jim to neodpustil a snaží se to vytěsnit z hlavy ještě usilovnější snahou dělat to co považuje za správné.

Zajímavosti:

Samael má největší strach z pravdy o sobě a o své minulosti. A právě proto žije již tak dlouho v iluzích, jež si okolo sebe stvořil, ve snaze zapomenout na nepěkné vzpomínky. Často jej trápí živé noční můry, případně nespavost. Mezi jeho oblíbené činnosti patří lezení, od stromů, přes budovy až po skály, čímž si kompenzuje potřebu adrenalinu.


Body moci


Intrikářství -

Válečnictví -

Diplomacie -

Vůdčí aspekty -

Charisma -

Vazby

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama