--------------------------------
---------------------------
--------------------------------------------------


REFLEXE


Naše životní motto: Pokud chceš něco od Osudu, Osud chce něco od tebe.
Smyslem přežití je čůrat za někoho jiného.


Darick Arryn

7. prosince 2016 v 19:47


Nick: Andulka ♦ ♦Rod: Arryn ♦ ♦Postavení: Žoldák (v minulosti Ser) ♦ ♦Status: Aragorn musí žít!♦ ♦Faceclaim: Aragorn (Viggo Mortensen)♦
Jméno: Darick Arryn

Přezdívka: Desmor

Náboženství: Víra ve smrt Lysy Arryn a pak nějakej týpek co čachruje s ohněm

Společenství: Bouřné vrány

Věk: Kristova léta - 33 let

Stav: Svobodný

Vzhled:

"Když si odmyslíš to, že je vlastně idiot, jde z jeho výrazu docela strach."

Urostlý cizinec s havraními vlasy, který si svýma modrýma očima prohlíží vše živé. Z jeho pohledu jakoby vidno, že něco hledá. Ostatně se tento podivín se strništěm objeví jen, když něco hledá. Pokud na vás tedy vrhne chladný pohled, má to svůj důvod. Na jeho vzhledu se z velké části podílejí grimasy, do kterých se připojuje i výraz očí. Očí v barvě, která někdy připomene spíš chladný led než lesní studánku. Může se tedy na první pohled zdát, jakoby nejraději vybombil celou krčmu. Později jde ale rozpoznat, že přišel spíš celou krčmu zabavit. Pokud jste žena? Věnuje vám ty nejsladší úsměvy, které dokáže. Co se týče jeho zevnějšku.. Není to tak, že by měl zrovna tucet šatů, které nosí urození, dokonce ani nějaké lepší brbění. Všechno co má, je jen a pouze nějaké kožené oblečení, které sic rád nosí, ale vzal ho bův ví kde. Lepší je se raději neptat. Pak starý plášť s kápí, který je už takhle místy plný záplat.

Povaha:

"Radši bych fakt měl mor, než poslouchat ty tvoje připitomělý kecy."

Desmor se na první pohled možná zdá být jako jeden z těch vážných, je pravda, že má k cizím lidem odpor, to snad i vůči jeho pozici. Ti co ho znají by jednoduše řekli, že trpí mentální retardací. Tedy neplatí to vždy, ale jeho "prokletí" je všechno zlehčovat, ze všeho si dělat legraci a někdy i urážet ostatní. Bohužel jeho humor málokdo chápe a často se stává, že se směje v těch nejnevhodnějších chvílích. Černý humor je prostě jako nohy, někdy je má a někdo ne. Chápete? Haha. Přesně takový on je. Pokud jde ale o řeč s ženami, které mu vyloženě nestrkají svůj prasečí ksicht do zorného pole, jde o úplně jinou osobu. Možná právě při komunikaci s ženami je to ten Darick Arryn, normálně milý a přátelský. Něžná slova ale většinou vedou do postele a.. Pak to už nepokračuje. Možná je trochu sukničkář, ale k dívkám se jinak chová i ochranářsky a nápomocně.

Historie: Bude dopsána!

Rodina: Bude dopsána!

Zajímavosti:

Pokud najde mezi krásnými přitažlivými ženami nějaká bradavičnatá opice, vymluví se na přísahu Noční hlídky.
Přestože si zvládne vydělat, nosí stále dokola ten stejný plášť. Vystupuje jako Desmor, málokdo si pamatuje na Daricka Arryna.

Loajalita

Tiyery

Body moci

Intrikářství -

Válečnictví - 2 b.

Diplomacie -

Vůdčí aspekty - 1 b.

Charisma -

Vazby


Tiyery

"Musíš mě vzít s sebou. Už jsem skoro mužem, dokázal bych přežít. Zmapovaly bysme ty nepoznaný končiny za Zdí. Stejně nechápu, proč ze sebe před ostatními děláš blbce, neví, jak jseš vlastně moc fajn... Nebo je to těmi zamrzlými mozky? Je umění mít vkus na brášky..."

"Nebudu ti říkat, kdo všechno se vsadil, to uvidíš až zítra. A neboj, dal jsem si majzla, aby mě ten starej, zahořklej křivookej neviděl."

"Rozhodně se, ale nedá upřít, že když tam prostě umrzneš, budeš si té úžasné části světa užívat napořád. 'Kdo chce navždy šťastný býti, musí do té zimy jíty. Umrzne ti půl zádele, ale štěstí tě nepošle do... prdele.'"

Stannis Baratheon

Arya Stark
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama