--------------------------------
---------------------------
--------------------------------------------------


REFLEXE


Naše životní motto: Pokud chceš něco od Osudu, Osud chce něco od tebe.
Smyslem přežití je čůrat za někoho jiného.


Eleine

17. prosince 2016 v 22:54


Nick: Alex ♦ ♦Rod: Nei'the/Martell ♦ ♦Postavení: Bastard ♦ ♦Status: Živá ♦ ♦Faceclaim: Golshifteh Farahani ♦
Jméno: Eleine

Přezdívka: Přezdívkami ji říkala hlavně maminka, která ji oslovuje jako "slunce mého života", "můj poklad", "Chéri"

Náboženství: ---

Společenství: ---

Věk: 16 let

Stav: Svobodná

Vzhled:

Eleine má po svém otci přirozeně snědou kůži, která vlivem sluníčka v přístavišti vždycky ještě o stupeň ztmavne, díky tomu má své kouzlo, které je ještě silnější díky tomu, co zdědila zase po své mamince. Je vysoká a hubená, což ovšem neznamená, že by ji chyběly ženské křivky. Právě naopak. Má tmavé dlouhé vlasy po ramena, které se jí vlní v divoké prameny, a z pod kterých vykukují přidrzlá tmavá očka. Na tváři má permanentní úsměv, kterým zahrnuje všechny ve svém okolí.

Povaha:

Eleine je neskutečně živé a veselé děvče. Neustále někde odbíhá, prozkoumává všechno kolem sebe a na rozdíl od ostatních dívek v přístavišti, které sedávají nad vyšíváním, ona se nebojí se z legrace s někým poprat při čemž využívá své pěkné tvářičky k tomu, aby vždycky nakonec vyhrála. Protože boje nikdy nejsou fér.

Historie:

Jak bylo zmíněno, Eleine je nemanželské dítě Oberyna Martella, který o její existenci doposud ovšem vůbec netuší. Její matka se po neshodách s otcem rozhodla odejít a usadila v přístavišti, kde se seznámila s Tyrionem. Ten jí byl doposud něco jako otčímem. Staral se o ni a o matku a ona ho i přes jeho zjev má opravdu ráda. Jméno Eleine je vlastně odvozenina od jména sestry jejího otce, protože Eithane věděla, že byla pro něj důležitá a tak se i přese všechno rozhodla dát své dceři zrovna tohle jméno.
Jako malá hodně vnímala rozdíl mezi ní a ostatními dětmi, ale její matka se ji všechny rozdíly snažila všemožně vynahradit a tak nakonec usoudila, že je vlastně na tom líp než všichni ostatní. Není tolik sledovaná, může si dělat, co chce. A tak už v nízkém věku začala utíkat dolů do různých častí města, protože kdyby měla být zavřená, nejspíš by jí opravdu začalo strašit ve věži. Často si nechávala na dobrou noc od Tyriona vyprávět i ostatních zemích. O historii království a všem možném.Když už byla starší, začala ve městě vyhledávat námořníky po krčmách a tam poslouchala jejich příběhy, co je na cestách potkalo. Sama by ráda jednou cestovala. Poznávala všechny kraje a země.

Rodina:

Oberyn Martell - otec, Eithane - matka, Tyrion - otčím

Zajímavosti:

Eleine má přirozený talent pro boj. Po svém otci samozřejmě. A ačkoliv ji nikdo neučí, projevuje se to při pouličních potyčkách, které občas svou drzostí vyvolává.


Loajalita

Eithane
Tyrion Lannister

Body moci

Intrikářství - 6 b.

Válečnictví - 0 b.

Diplomacie - 0 b.

Vůdčí aspekty - 0 b.

Charisma - 9 b.

Vazby


Denys Sníh

Bronn

Oberyn Martell

"Tak, jak vypadám?"
"Jako hádě, co se vysvlíká z kůže."

"Jsi v branži nová, chéri nebo jen netušíš, jak se trestají drzé... talloneur?"

"Jsem Oberyn a sám jsem zvědavý, jak krásně bude mé jméno znít od tebe... až ho budeš vzdychat a svíjet se pode mnou."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama