--------------------------------
---------------------------
--------------------------------------------------


REFLEXE


Naše životní motto: Pokud chceš něco od Osudu, Osud chce něco od tebe.
Smyslem přežití je čůrat za někoho jiného.


Alys Arryn

8. srpna 2018 v 11:33


Nick: Valgar ♦ ♦Rod: Waynwood/Arryn ♦ ♦Postavení: Lady ♦ ♦Status: Velice žádoucí ♦ ♦Faceclaim: Evička Zelená ♦
Jméno: Alys Arryn

Přezdívka: ---

Náboženství: Víra v Sedm

Společenství: ---

Věk: 27 let

Stav: Slaměná vdova

Vzhled:

"Alysa Arryn je nádherná žena. Jinak než ty křehotinky v Přístavišti. Na rozdíl od svých bratrů se otci povedla."


Alysin vzhled provázela a stále provází podivná aura, kterou dokáže uhranout nejednoho muže i ženu. Je to něco podivně děsivého, nebezpečného a přesto to člověka nutí zůstat v její blízkosti a riskovat. A že je pro co riskovat. Vysoká dokonalá postava s útlým pasem, ke kterému sahají tmavé havraní vlasy, stejně divoké jako je ona sama. Tvář s ostře řezanými rysy a chladnýma šedýma očima, které ovšem umí i dokonale spálit, když to jejich majitelka chce. Jako lady si samozřejmě zakládá na tom, aby působila reprezentativně, přesto však nikdy nepůsobí až příliš usazeně.

Povaha:

"Ty vaše mužské hry mě vyčerpávají." - Alysa


Alysinu povahu od počátku formoval vliv jejich dvou bratrů. Jako mladá dívka byla vzpurná a divoká, s bratry se neustále prala a nechtěla si nechat líbit jejich nadvládu. Čím byla starší, divokost ustupovala a místo toho nastoupila moudrost a rozvážnost, která bývá dívkám za vlastní dřív než chlapcům. Přesto to neznamená, že by někdy sklonila hlavu pokud byla v právu. To nikdy. Vždy si stála za svým. Jen už zvládla své zájmy obhájit méně barbarsky než kdysi. Později k dosažení svých cílů využívala svého manžela, kterého sice milovala, ale nikdy nezapomínala na sebe. Teď je Alysa
spíše samotářská, společnost vyhledává jen zřídka kdy, ale hosty přijímá vždy s velkou parádou a umí být skvělou hostitelkou. Ale běda muži, který ji v jejím domě urazí nebo jinak rozčílí. To pozná, jak krutá dokáže Alysa být. Jaký chlad se ve skutečnosti schovává v jejich očích a jejím srdci.

Historie:

Narodila se lordu Jasperovi, tehdejšímu lordu Orlího hnízda, Ochránci Údolí a Strážci východu, jako jediná dcera. Kromě ní měl Jasper ještě dva syny. Jona a Ronnela. Jon později po otci zdědil všechny jeho tituly, pravomoci a povinnosti. S bratry Alysa vždycky bojovala. Snažila se vybojovat si vlastní místo na výsluní otcova uznání. Snažila se je ve všem předběhnout i přestože pak nesplňovala předpoklady na vhodnou lady, jaké měla její matka. Často se s bratry prala, snažila se být lepší v lukostřelbě, v jízdě na koni, otce přemluvila, aby s nimi mohla jezdit na lov. I přes tuhle určitou konkurenci měla s bratry vždycky dobrý vztah. Měla je ráda. I po své svatbě se serem Elysem Waynwoodem udržovala s rodinou úzký vztah. Spojení přerušila až v momentě, kdy si Jon vzal Lysu Tully. To jejich vztah začal upadat, protože Alysa Lysu neměla ráda. Když byl Jon zabit, vztah se svou rodinou utla uplně.

Se svým manželem byla Alysa šťastná. I přestože na počátku nebyl jejich vztah zrovna růžový, brzo si k sobě našli cestu. Milovala ho. A on miloval ji. Uznávala ho za to, že jako jediný muž v jejím okolí uznával její potenciál vedení a dal ji v tomhle volnost. Co nemohla vybojovat sama, vybojoval on za ni. Tak jak si přála. Společně měli jednoho potomka. Syna. Ten byl ale unesen v den pátých narozenin. Elys se vydal jejich syna najít. A přivést ho domů, ale sám při téhle cestě zahynul a Alysa tak ztratila hned dva milované muže. Dlouho pak o ní nikdo neslyšel. Až rok po poslední nešťastné události otevřela brány panství, které zdědila po svém zesnulém muži. V současné době žije tam. Spravuje sama pozemky patřící k hradu i vše kolem něj. Hosty vítá, ale sama nikoho příliš nezve.

Rodina:

Jasper Arryn - otec
Jon a Ronnel Arryn - bratři
Elys Waynwood - manžel
Denys Arryn - syn

Zajímavosti:

Alysa po smrti svého manžela příliš nejezdí do společnosti a viditelně se nijak nezapojuje do politiky. Zahaluje ji zvláštní rouška tajemství.

Loajalita


Rod Waynwood
Rod Arryn
Rod Baratheon

Body moci

Intrikářství - 4 b.

Válečnictví - 0 b.

Diplomacie - 3 b.

Vůdčí aspekty - 4 b.

Charisma - 4 b.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama