--------------------------------
---------------------------
--------------------------------------------------


REFLEXE


Naše životní motto: Pokud chceš něco od Osudu, Osud chce něco od tebe.
Smyslem přežití je čůrat za někoho jiného.


Margaery Tyrell

9. srpna 2018 v 20:06

Nick: Mary♦ ♦Rod: Tyrell♦ ♦Postavení: Lady / "Královna" ♦ ♦Status: Sexy, naughty, bitchy me♦ ♦Faceclaim: Natalie Dormer♦
Jméno: Margaery Tyrell

Přezdívka: Margie, Poupě, Malá Růže

Náboženství: Víra v Sedm

Společenství: ---

Věk: 16 let

Stav: Vdaná za Renlyho BaratheonaVzhled:

Margaeryna hnědá očka by uchvátila snad každého. V barvě právě spadaných oříšků na vás budou mrkat z pod hustých řas, hovíce si na její bledé tváři ozdobené růžovými rtíky zformovanými do toho nejmilejšího úsměvu. Její obličej orámovávají pečlivě udržované vlnité vlasy hnědé barvy, které spadají mladé lady až k pasu a které si Margaery velmi ráda zaplétá. Ač si žila celý život ve smetánce, stoly plné pestrých chodů se na její postavě nepodepsaly, a sic je Margaery štíhlá, na svých šestnáct let má přitažlivou ženskou figuru. Jako lady rodu Tyrell, jen velmi těžko ji uvidíte v něčem jiném než v těch nejkvalitněji upředených šatech, ty jsou často propleteny květinovými vzory.

Povaha:

Stejně jako je ono poupátko krásné, je i chytré. Téměř celý svůj život strávila pod ochrannými křídly své babičky, Olenny, která byla nadanou manipulátorkou a věděla, jak spravovat svou cestu v soudní politice. Není tedy divu, že pravou sílou Margaery je právě její schopnost manipulace, při které používá nejen své postavení, ale i svůj vzhled jako zdroj moci.
Ačkoli Margie manipulativně schovává svou pravou tvář za maskou okouzlující a milé lady Tyrell, její srdce je skutečně dobré. Její soucitná povaha se nepřenese ani přes násilí a ubližování slabším. Se všemi členy svého rodu vychází velice dobře, zvláště pak se svým bratrem Lorase. Nejvíce si však cení své babičky, se kterou sdílí velmi pevnou vazbu a která je pro ní životním vzorem. I přes veškelou přetvářku je extrémně loajální své rodině, pro kterou by udělala naprosto vše.

Historie:

Margaery je jedinou dcerou lorda Mace Tyrella a lady Alerie Tyrell, není tedy divu, že měla v svém životě o vše postaráno. Služky na každém rohu, připravené splnit drobné okaté lady vše, na co si její hlavička vzpomene. Většinu svého dětství trávila v Rovině, na kterou shlížela z Vysoké Zahrady, hradu jejího rodu. Již odmala byla vedena ke slušnému chování, perfektnímu ovládání společenských norem a dobrých mravů, a ve stínu její babičky Olenny tak není divu, že z ní nevyrostla ustrašená lady, napříč tomu, že byla většinu svého života vychovávána v bezpečí hradu. Právě naopak, tato mladá lady je připravena se poprat se vším, co by ji mělo stát v cestě za uznáním, které je po svatbě s Renlym Baratheonem blíže než kdy dřív.


Rodina:

Jejími rodiči jsou Mace a Alerie Tyrell, společně s Lorasem Tyrellem jsou nejmladšími potomky. Její drahou babičkou je Olenna Tyrell. Momentálně je manželkou Renlyho Baratheona.

Zajímavosti:

Margaery miluje květiny. Není pak divu, že dokud žila ve Vysoké Zahradě, její komnaty byly neustále obměňovány vázami s čerstvými květy. Ty si i nyní dopřává kdykoliv může.

Loajalita

Rod Tyrellů je zapřisáhlý rodu Targaryenů a Baratheonů, avšak nenechá si ujít jedinou možnost dostat Lannistery mezi své vazaly.

Body moci

Intrikářství - 4

Válečnictví - 1

Diplomacie - 3

Vůdčí aspekty - 3

Charisma - 4
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama