--------------------------------
---------------------------
--------------------------------------------------


REFLEXE


Naše životní motto: Pokud chceš něco od Osudu, Osud chce něco od tebe.
Smyslem přežití je čůrat za někoho jiného.


Plynutí času

8. srpna 2018 v 11:36
Náš příběh je zasazen na konec roku 298 po dobytí. Nově se čas bude sunout společně s tím, jak plyne čas i v realitě. Aneb, nikdo nechceme, aby naší postavě bylo věčně deset.

Vzhledem k tomu, že je konec roku 298, od ledna 2019 bude oficiálně rok 299. Každý následující půl rok reálného času, je rok ve světě Hry o Trůny. Pokaždé, jakmile nastane nový rok, vydají admini aktualizaci. Shrnou, co se vše stihlo během roku stát, které postavy zemřely, kdo se narodil, případně jaké zásadní události se odehrály.
Nebude se aktualizovat věk u postav. Postav tu máte moc a bylo by šílené, každou jednu aktualizovat kvůli přidání jednoho roku. Věk vašich postav si všichni povinně nastavíte u profilu na foru, kde se bude hrát. Admin vždy po aktualizaci zavelí, abyste si rok sami k věku přidali.

Toto jsou všeobecná pravidla. Ovšem dojde-li k výjimečné situaci, admin má plné právo protáhnout rok na delší dobu. To, aby se stihly dohrát všechny dějovky a důležité události.
Pokud si nebudete jistí, jak plynutí času počítat, není problém domluvit se soukromě s adminem, který vám poradí. Jsou tu nově události, které se zkrátka musí počítat. Opravdu nikdo nepostaví hrad za tři hry po sobě.

Těhotenství musí trvat minimálně čtyři měsíce reálného času. Hráč, jehož postava otěhotní je povinen to oznámit adminovi. Společně následně odpočítají čtyři měsíce a stanoví, kdy se dítě narodí.

Draci - ano, i mezi námi se objevují postavy, které vlastní draky. Drak musí dosáhnout věku čtyř let, aby byl plně použitelný jako bitevní síla (viz 7. série). Krom toho, drak se obstojně brání již od 2 let věku. Tedy, pokud se vám vůbec podaří vejce vylíhnout, musíte následně společně s adminem napočítat dobu, kdy je drak samostatný. Tedy, minimálně rok si počkáte, než váš drak bude schopný ublížit a sám se bránit. Dva roky od vylíhnutí si pak počkáte, než smíte draka použít jako bitevní sílu a útočit s ním. Čekání nám připadá zcela adekvátní.

Předběžný seznam plynutí času

Leden 2019 - Rok 299 po dobytí
Červenec 2019 - Rok 300 po dobytí
Leden 2020 - Rok 301 po dobytí
Červenec 2020 - Rok 302 po dobytí
(vice netřeba zatím rozepisova)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama